Як на лижах змагалися священики та студенти навчальних закладів УГКЦ

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Як на лижах змагалися священики та студенти навчальних закладів УГКЦ

    23 лютого на гірськолижному курорті «Буковель» відбулися особливі лижні змагання з гігант-слалому

    Учасниками турніру стали близько сотні священиків та семінаристів з Івано-Франківської, Тернопільсько-Зборівської Архієпархій, Коломийсько-Чернівецької, Самбірсько-Дрогобицької та Сокальсько-Жовківської Єпархій.

    Цю спортивну подію благословили івано-франківський Архиєпископ і Митрополит владика Володимир Війтишин та очільник Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владика Василій Івасюк; а організували її з нагоди 150-ліття з дня народження блаженого священномученика Григорія Хомишина та 100-ліття з дня народження владики Софрона Дмитерка.

    Священики повинні не лише давати приклад як молитися, але й як добре відпочивати і чесно змагатися, – владика Йосафат Мощич

    Перед самими змаганнями в парафіяльному храмі с. Поляниця івано-франківський єпископ-помічник владика Йосафат Мощич очолив Літургію разом владикою Михаїлом Колтуном із Сокальсько-Жовківської єпархії та численими священниками, майбутніми учасниками змагань. У проповіді владика Йосафат зазначив, що Господь обдарував усіх без винятку людей особливими талантами, які кожна людина має обов’язок помножити. На думку владики, священики повинні не лише давати приклад як молитися, але й як добре відпочивати і чесно змагатися. Вкінці спільної молитви Архієреї побажали учасникам наснаги та сил на боротьбу.

    Самі змагання проходили у двох категоріях: «Священики і семінаристи після 30 років» і «Священики і семінаристи до 30 років». Після двох спусків гігант-слаломом з гори судді визначили переможців. Ними стали:

    Категорія «Священики і семінаристи після 30 років»:

    І місце – о. Віталій ТОКАР (Івано-Франківська Архієпархія)

    ІІ місце – о. Тарас ШПЕГ (Самбірсько-Дрогобицька Єпархія)

    ІІІ місце – о. Олексій ДАНИЛЮК (Івано-Франківська Архієпархія)

    Категорія «Священики і семінаристи до 30 років»:

    І місце – Микола СКІРЧУК (Коломийсько-Чернівецька Єпархія)

    ІІ місце – Василь ЩЕРБАНЮК (Коломийсько-Чернівецька Єпархія)

    ІІІ місце – о. Ігор САЧКОВ (Івано-Франківська Архієпархія)

    Нагородили переможців ювілейними медалями та почесними Митрополичими грамотами.

    Хоча у змаганнях завжди є переможці і ті, кому забракло кілька десятих секунди до перемоги, однаково раділи як ті, що піднімалися на подіум, так і ті, хто вболівав, і це разом нагадувало спільне родинне свято.

    За матеріалами: ugcc.if.ua

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     [ratemypost]