Про лікарню, де забрали розп’яття після 1 скарги й повернули після 600

Читай також

 • Від «осанна» до «розпни»
 • Велика П’ятниця
 • Якщо хочемо жити, то мусимо померти!
    • Про лікарню, де забрали розп’яття після 1 скарги й повернули після 600

     У канадському місті Квебек минулого тижня адміністрація лікарні отримала письмову скаргу від особи, яку змушує почуватись «некомфортно» розп’яття на стіні в коридорі. Після цієї скарги працівники Лікарні Святого Причастя зняли розп’яття висотою 45 см, яке висіло там ще від того часу, коли в 1927 році Сестри Милосердя Квебеку відкрили цю лікарню.

     Коли про це довідався кардинал Гералд Лакруа, він подав скаргу до лікарні. Однак в адміністрації йому пояснили, що не мали вибору – тепер лікарня перебуває у власності держави, а вони змушені дотримуватись «релігійної нейтральності».

     Лікарня перебуває у власності держави, а вони змушені дотримуватись «релігійної нейтральності»

     Тоді кардинал розмістив допис у мережі Facebook: «Як і багато мешканців Квебеку, я дуже розчарований… В часи, коли говориться про необхідність бути толерантними, відкритими, приймати і поважати відмінності, усунення розп’яття… висловлює щось зовсім протилежне».

     Кардинал закликав громадськість висловлювати свої скарги. В результаті, до адміністрації лікарні надійшло більше 600 скарг, що адміністрація розцінила як «велику загрозу їхньої цілісності та керівництву».

     Останньою краплею став коментар міністра юстиції Стефані Веллі, яка публічно заявила, що закон №62 щодо секулярності не вимагає від інституцій Квебеку «усувати елементи нашої спадщини». Згодом надійшли вказівки і від Міністерства здоров’я і соціального служіння, в яких йшлось про «повагу до історії лікарні, її релігійну спадщину та характер, і понад усе – вдячність спільноті Сестер Милосердя».

     Міністерство дало вказівку повернути розп’яття на його місце, інформує Католицький Оглядач з посиланням на LifeSiteNews.

     Читай також

    • Від «осанна» до «розпни»
    • Велика П’ятниця
    • Якщо хочемо жити, то мусимо померти!
     • Оціни

      [ratemypost]