Папа: Біблію, як смартфон – завжди слід мати під рукою

Читай також

 • Екобюро УГКЦ здійснило переклад апостольського повчання «Laudate Deum» на українську мову
 • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
 • План читання Біблії на Різдвяний піст 2023
    • Папа: Біблію, як смартфон – завжди слід мати під рукою

     Що би сталось у нашому житті, якщо б ми ставились до Біблії, як до наших мобільних телефонів, Боже слово читали так часто, як  SMS повідомлення, які отримуємо?

     Це провокаційне запитання поставив Папа перед молитвою «Ангел Господній» у неділю 5 березня, звертаючись до кількох тисяч вірних, зібраних на площі Святого Петра у Ватикані.

     Роздумуючи над Євангельським уривком про Ісусовий сорокаденний піст у пустелі та спокуси, Папа Франциск підкреслив, що Великий Піст є для християнина часом «слідування за Христом в духовній боротьбі проти диявола силою Божого слова». А для того, щоб мати звідки черпати сил варто подружитись із Біблією, часто її читати та над нею роздумувати. «Біблія вміщає Боже слово, яке завжди є актуальним та ефективним».

     «Хтось сказав: що би сталось у нашому житті, якщо б ми ставились до Біблії так, як до наших мобільних телефонів?  Якщо би  ми носили при собі принаймні невелике кишенькове Євангеліє, що б тоді сталось? Якщо би ми повертались до Біблії, коли б дещо забували, адже ми повертаємось до мобілки, якщо її десь забудемо. Якщо би відкривали Святе Письмо декілька разів в день, якщо б читали Боже послання так, як наприклад, читаємо повідомлення з мобілки, що би тоді сталось? Звичайно, це парадоксальне порівняння, але воно змушує нас замислитись. Дійсно, якщо би в нашому серці завжди перебувало Боже слово, тоді жодна спокуса не змогла віддалити нас від Бога і жодна перешкода не могла би змусити зійти з дороги добра. Ми змогли перемагати щоденні спонуки до зла, які знаходяться в нас і поза нами».

     Джерело: Католицький оглядач

     Фото: gcshelp

     Читай також

    • Екобюро УГКЦ здійснило переклад апостольського повчання «Laudate Deum» на українську мову
    • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
    • План читання Біблії на Різдвяний піст 2023
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.