Зроби селфі біля церкви!

Читай також

 • Доєднуйтеся до Всесвітнього забігу СДМ
 • Шопка і шапка – то трохи різні речі…
 • Що буде якщо ти попереш в неділю?
    • Зроби селфі біля церкви!

     В соцмережах на час Великого посту стартував флешмоб «Неділя – день святий». Молодь виставляє свої фото на фоні храмів із відповідним хештегом #неділяденьсвятий.

     Про мотиви та ідею акції розповідає с. Катерина, редемптористка:

     «Чи довго ми думаємо перед тим, як фотографуємо свою їжу і виставляємо в  Instagram? Наша рука підсвідомо тягнеться до телефону, коли бачимо щось рідкісне чи просто симпатичне. Веду до того, що велика частина нашого життя живе у Інтернеті через викладені фото. Саме тому я задумалась над тим, чому ми боїмося показувати там свої релігійні погляди. Я для себе знайшла дві відповіді: частина людей вважає, що релігія – це особиста річ і цим не варто хвалитися; інші ж просто соромляться признатися у своїх поглядах, бо це не модно. Вірю, що існують й інші варіанти, можливо, дехто просто ніколи над цим не думав.

     Що пропоную я? Хочу запросити молодь ламати стереотипи, закликаю жити повним життям і не ділити його на офіційну і приватну версію. Насправді віра народжується тоді, коли нею діляться. «Покажи мені твою віру», – пише Апостол Яків.

     Що отримаєш за це ти? Якщо ти ходиш щонеділі до церкви, то, мабуть, відчуваєш якою силою є спільна справа, спільна молитва. Участю в цьому флешмобі ти пригадай собі, що є частиною Церкви, ти є її обличчям у світі, відчуй себе апостолом, справжнім християнином, що не соромиться своїх поглядів. Це своєрідна релігійна революція гідності. Зроби перший крок на цій дорозі!»

     Марафон триває від Першої неділі посту до Квітної неділі (цього року це від 5 березня до 9 квітня):

     1. Зроби фото чи відео на фоні своєї церкви у будь-яку неділю чи свято від неділі Православ’я до Квітної неділі, тобто від 5 березня до 9 квітня.
     2. Вистав фото в Інтернет із хештегом #неділяденьсвятий.
     3. Розкажи про Акцію та долучи до неї своїх друзів, батьків, сусідів.
     4. Спостерігай за тим, як єднається твоя Церква. Вже є селфі із Львова, Івано-Франківська, Києва, Кам’янця-Подільського, Чернігова та інших міст.
     5. Слідкуй за подією у соцмережах: https://www.facebook.com/events/1847737092159033

     https://vk.com/event141358255

     Фото: Любця МакарАскольдова молодь

     Читай також

    • Доєднуйтеся до Всесвітнього забігу СДМ
    • Шопка і шапка – то трохи різні речі…
    • Що буде якщо ти попереш в неділю?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.