Перші вуличні холодильники для безпритульних уже у Львові

Читай також

 • #За_пости-4. Отруйна їжа. Отець Тарас Бровді
 • 10 добрих справ на сьогодні
 • Первісний замисел Бога щодо нашого здоров’я
    • Перші вуличні холодильники для безпритульних уже у Львові

     У Львові на початку березня встановили перші два холодильники, в яких можна залишити їжу для безхатьків та потребуючих: на вул. Героїв Крут, 3 та у подвір’ї будинків на вул. В.Великого, навпроти «Львівського автобусного заводу».

     «Ми перейняли ініціативу #godobro від киян. Там уже є 20 таких холодильників у різних частинах міста. Перші довго не простояли, їх крали, але на ті ж місця поставили нові, і потребуючі часто беруть їжу з них», – зазначив ZAXID.NET львів’янин Артем, який не назвав свого прізвище, оскільки вважає, що ця благодійність має бути анонімною.

     За його словами, у Львові холодильники наразі не підключені до мережі електропостачання і використовуються поки як шафи для їжі.

     «Ми залишили там хліб, печиво, продукти, які не дуже швидко псуються. Ми хочемо побачити, чи ними користуються. Якщо ці холодильники виявляться потрібними, то у подальшому плануємо домовитися із мережею супермаркетів, щоб встановити уже підключені до електропостачання холодильники біля магазинів», – сказав він.

     За словами львів’янина, холодильник на вул. Героїв Крут уже намагалися віднести у пункт прийому металобрухту, але за ним наглядають мешканці будинку й не дали цього зробити.

     Зазначимо, так званий «фудшерінг» доволі поширена форма благодійності у світі. Зокрема, він популярний у Німеччині та Індії. Там холодильники встановлюють біля кафе, пекарень, магазинів. У пункти «фудшерінгу» потрапляють зайві продукти, і ті, в яких скоро закінчиться термін вмкористання.

     Джерело: zaxid.net

     Фото вгорі: styler

     Читай також

    • #За_пости-4. Отруйна їжа. Отець Тарас Бровді
    • 10 добрих справ на сьогодні
    • Первісний замисел Бога щодо нашого здоров’я
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Коментарі

       • о. Михайло Віхоть    15.03.2017 о 14:22

        Вчора лише поставили, не минуло доби, а їх, на жаль, вже вкрали…
        http://portal.lviv.ua/news/2017/03/15/u-lvovi-vkrali-holodilniki-dlya-bezdomnih-yaki-lishe-vchora-vstanovili