«10 тисяч причин» для молоді, щоб вірити, надіятись і молитись

Читай також

 • Можливо саме зараз ти потребуєш цієї молитви?
 • Папа: Світовий день молоді принесе зерно іншої культури
 • Папа до ВРЦіРО: не сумнівайтеся, я молюся за вас!
    • «10 тисяч причин» для молоді, щоб вірити, надіятись і молитись

     У суботу, 11 березня 2017 р., 10 тисяч молодих людей зібралися на лондонській «Уемблі-Арені», щоб взяти участь у з’їзді під назвою «Flame 2017», ініціаторами якого були «Catholic Youth Ministry Federation» (Федерація католицького молодіжного служіння) та Єпископська конференція Англії та Уельсу.

     Тема цьогорічного молодіжного з’їзду – «10 тисяч причин» – це заклик до молоді віднаходити причини, щоб вірити, надіятись і молитись. Важливою складовою частиною зібрання була музика, яку виконували музичні гурти, такі як «One Hope Project», та співаки, як Жасмін Елкок, юна переможниця телевізійної програми «Britain’s Got Talent» у 2016 році, та Мет Редмен, двічі переможець нагороди Ґреммі.

     У посланні до учасників з’їзду Державний Секретар Святого Престолу П’єтро Паролін передав слова Папи Франциска, який закликав молодь «відкрити нові горизонти, здатні породжувати радість, ту радість, що зароджується з любові до Бога, радість, яка залишає в серці кожен жест, кожен порух милосердя». Святіший Отець спонукав молодих людей вийти на вулиці, наслідуючи Христа, Який навчає бачити Його в голодному, спраглому, нагому, хворому, ув’язненому, у біженці та мігранті, в ближньому, що є самотній.

     Солідарність і прийняття біженців стали ключовими темами в багатьох моментах молодіжного заходу. Під час одного з театралізованих дійств молодь показала, як 37 людей тікають у човні з Північної Африки до Лампедузи, рятуючись від насилля й війни. Молодь запросили молитися за понад 10 тисяч біженців, які потонули при спробі перетнути Середземне море, і благословив дерев’яний човен, типовий для Північної Африки, який часто використовують мігранти, що перетинають море, як «символ надії для людей, що перебувають у розпачі. Це символ нових починань і безпеки. Символ для всіх подорожуючих, об’єднаних як родина в любові до Бога».

     Джерело: catholicnews

     Читай також

    • Можливо саме зараз ти потребуєш цієї молитви?
    • Папа: Світовий день молоді принесе зерно іншої культури
    • Папа до ВРЦіРО: не сумнівайтеся, я молюся за вас!
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.