Актор, що зіграв Ісуса, розповів деталі другої частини “Страстей Христових”

Читай також

 • Що відбувалося між смертю Ісуса та Його воскресінням?
 • З Ісусової смерті – наше життя: Велика Страсна п‘ятниця
 • Юда – це я! Визнати це – не сором, а шанс
    • Актор, що зіграв Ісуса, розповів деталі другої частини “Страстей Христових”

     Якщо тобі здалось, що «Страсті Христові» – це потужний фільм, то побачиш, що ми зробимо зараз. Це буде найбільший фільм в історії кінематографу, – розповів виконавець головної ролі.

     Актор Джеймс Кевізел в розмові із польським виданням «Добрі новини» розповів, що друга частина славнозвісного фільму розповідатиме про воскресіння Ісуса.

     Коли Ісус вийде з гробу, то там не буде курчаток і великодніх кроликів, – Джеймс Кевізел

     Згадуючи про «Страсті Христові», актор зазначив, що цей фільм врятував мільйони душ. «Другий фільм зцілить мільярди», – додав він. – «Це буде найбільший фільм в історії кінематографу».

     Він розповів, що сцена воскресіння буде дуже потужною. «Коли Ісус вийде з гробу, то там не буде курчаток і великодніх кроликів», – сказав він. – «В нашій країні часом говорять про «радісного Ісуса», про «Церкву Ісуса з фітнес-клубу». Це буде щось зовсім інакше», інформує Deon.pl.

     Джеймс Кевізел приїхав до Польщі на запрошення «Лицарів Колумба», продюсерів фільму «Визволення континенту: Іван Павло ІІ і падіння комунізму», прем’єра якого відбулась 2 квітня на телеканалі TVP1. В цьому документальному фільмі актор є оповідачем. Фільм отримав дві нагороди «Emmy».

     Читай також: МЕЛ ГІБСОН ОГОЛОСИВ ПРО ЗЙОМКИ ПРОДОВЖЕННЯ “СТРАСТЕЙ ХРИСТОВИХ”

     Довідка

     Джеймс Кевізел народився в 1968 році В Маунт-Вернон, штат Вашингтон, США. У своїх інтерв’ю він розповідає про віру, про своє навернення і про те, що означає бути християнином в теперішні часи. Разом з дружиною вони усиновили двох малих дітей з раком мозку.

     За матеріалами: catholicnews.org.ua

     Читай також

    • Що відбувалося між смертю Ісуса та Його воскресінням?
    • З Ісусової смерті – наше життя: Велика Страсна п‘ятниця
    • Юда – це я! Визнати це – не сором, а шанс
     • Оціни

      [ratemypost]