Український єзуїт-дзюдоїст здобув „срібло“ в США

Читай також

 • 5 способів використовувати Ігнатіанську духовність у повсякденному житті
 • О. Андрій Зелінський: Чого я навчився у школі святого Ігнатія з Лойоли
 • Святий Ігнатій Лойола, засновник Товариства Ісуса
    • Український єзуїт-дзюдоїст здобув „срібло“ в США

     Не лише молитися, а й битися вміють українські брати-єзуїти. Диякон Віталій Осмоловський ТІ, з Житомира здобув „срібло“ в чемпіонаті США з дзюдо (2017 USA Judo Senior National Championships) у категорії спортсменів із чорним поясом (Master Black Belt Division).

     Віталій Осмоловський ТІ зараз перебуває на навчання у Берклі (Каліфорнія, США). Змагання відбулися у місті Солт-Лейк-Сіті, у штаті Юта. Перемагаючи фінальний поєдинок, Віталій пропустив одне захоплення, тож посів друге місце.

     Віталій Осмоловський родом із Житомира. До вступу в Товариство Ісуса здобув юридичну освіту в Україні та освоїв політичні науки у Варшаві. Працював сім років у неурядових організаціях. Навчався в Наіробі (Кенія). Професійно тренує дзюдо.

     Довідка:

     Товариство Ісуса, або Єзуїтський орден — християнський чернечий орден Римо-Католицької Церкви. Члени ордену — єзуїти, ще їх називають „воїнами Ісуса Христа“ або „піхотинцями Папи“ через те, що засновник Товариства Ігнатій Лойола був лицарем до того, як став священиком. Девізом єзуїтів є фраза Ad maiorem Dei Gloriam — Усе на славу Божу.

     Товариство Ісуса — найчисельніший чернечий орден у складі Католицької Церкви. Сьогодні кількість єзуїтів становить 20 170 осіб, серед яких 14 147 — священики. Їхні місії діють у 112 державах на всіх континентах світу. Головними напрямками діяльності єзуїтів є євангелізація, освіта і наукові дослідження.

     Першим і досі єдиним єзуїтом-папою є нині чинний понтифік Франциск.

     За матеріалами: jesuits.org.uawikipedia

     Читай також

    • 5 способів використовувати Ігнатіанську духовність у повсякденному житті
    • О. Андрій Зелінський: Чого я навчився у школі святого Ігнатія з Лойоли
    • Святий Ігнатій Лойола, засновник Товариства Ісуса
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.