Папа Франциск канонізував двох дітей-пастухів із Фатіми

Читай також

 • Папа до молоді: Христос є сильнішим за будь-яке зло
 • Папа Франциск: «Молодим людям слід надавати повноваження, залучати їх до діалогу, планування діяльності та прийняття рішень»
 • Christus vivit – Христос живий
    • Папа Франциск канонізував двох дітей-пастухів із Фатіми

     Папа Римський Франциск канонізував двох дітей-пастухів, яким століття тому, саме 13 травня з’явилася Діва Марія. 13 травня 1917 року, як стверджує римо-католицька церква, поблизу португальського міста Фатіма трьом дітям-пастухам явилася Богородиця. Вона нібито розповіла їм про майбутні події XX століття. Процедура канонізації третьої дитини — Люсії ще триває.

     Папа Римський Франциск 12 травня прибув із паломницькою поїздкою до Португалії, щоб відвідати містечко Фатіма. Під час вігілії (всеношної) Понтифік говорив про необхідність гармонії між усіма людьми і застерігав від воїн, які „розривають світ на частини“.

     Беатифікація Франциско і Жасінти відбулася 2000 року за Папи Івана Павла II. Беатифікація Люсії Сантос, яка записала так звані “три таємниці Фатіми”, почалася після її смерті у 2005 році і поки що не завершилася.

     Довідка:

     Ці пророцтва записала Люсія через багато років після того, як їй і її кузенам явилася Діва Марія. Лусія провела решту свого життя в монастирі в Коїмбрі. Навколо цих пророцтв й дотепер існує чимало пересудів і суперечок.

     Перші дві таємниці були розкриті нею у 1942 році.

     Перша з них описує жахливе видіння пекла, море вогню, демонів і людських душ;

     Друга таємниця тлумачиться як передбачення того, що Перша світова війна незабаром скінчиться, а Друга світова війна почнеться за часів правління Папи Пія XI;

     Богородиця закликала тоді до “навернення Росії”, сказавши: “Якщо мої прохання почують, Росія звернеться до Бога і настане мир. Якщо ж ні, то Росія поширить свої помилки на весь світ, спричинюючи війни і переслідування церкви”;

     Запис третьої таємниці Лусія запакувала в конверт, який було передано до Ватикану у 1957 році і відкрито лише у 2000 році;

     У ній йдеться про ангела, який вимагає каяття, а також Папу та інших священнослужителів, які підіймаються на гору, щоби загинути від куль і стріл солдатів;

     Деякі вважають, що повну версію третього пророцтва не довели широкому загалу, і колись Ватикан заявляв, що, можливо, ця таємниця назавжди залишиться закритою.

     Католицька Церква офіційно визнала події у Фатімі як диво й одкровення. Їхня мета – сприяти повноцінному життю згідно з вченням Христа.

     Папа Іоанн Павло II, поранений турецьким екстремістом 13 травня 1981 року, вважав, що вижив тоді лише завдяки чудодійному втручанню Діви Марії, і що в третій таємниці Фатіми йшлося про замах саме на нього. Папа подарував вийняту з його тіла кулю місту Фатіма. ЇЇ було вмонтовано в корону, що увінчує статую Богоматері, встановлену в цьому місті.

     Джерело: http://www.bbc.com/ukrainian/news-39906678?ocid=socialflow_facebook

     Світлини: BBC Україна

     Читай також

    • Папа до молоді: Христос є сильнішим за будь-яке зло
    • Папа Франциск: «Молодим людям слід надавати повноваження, залучати їх до діалогу, планування діяльності та прийняття рішень»
    • Christus vivit – Христос живий
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.