«Папа Франциск. Людина слова». Фільм з Папою в головній ролі

Читай також

 • Екобюро УГКЦ здійснило переклад апостольського повчання «Laudate Deum» на українську мову
 • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
 • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
    • «Папа Франциск. Людина слова». Фільм з Папою в головній ролі

     Під час кінофестивалю в Каннах стало відомо про підготовку документальної стрічки німецького режисера Віма Вендерса «Папа Франциск. Людина слова». Фільм, знятий Ватиканським Телецентром та кінокомпанією «Focus Features», про діалог Святішого Отця зі спільнотами людей різних віровизнань і культур.

     Навколо проекту, який перебуває на етапі монтажу, панує атмосфера великого зацікавлення, адже в головній ролі знявся сам Папа Франциск. Як зазначив Він Вендерс, пояснюючи назву фільму, Святіший Отець для нього є «людиною слова», оскільки є «живим прикладом людини, яка бореться за те, що говорить».

     Про те, як зродилася така ідея, розповів Стефано Д’Аґостіні, керівник Ватиканського Телевізійного Центру. За його словами, все розпочалося з розмови між монсеньйором Даріо Віґано, Префектом Секретаріату з питань комунікації Святого Престолу, та Вімом Вендерсом, що відбулася під час перебування останнього у Ватикані з метою зйомки відкриття Святих Дверей на початку Ювілею Милосердя. Папа Франциск підтримав цю ідею.

     «І це був для нас великий досвід, – додав Стефано Д’Аґостіні, – в тому, що стосується виробництва, і з цього досвіду зможуть збагатитися всі, хто матиме можливість подивитися цей фільм, що не є фільмом про Папу, але фільмом з Папою Франциском».

     Керівник Ватиканського Телецентру розповів, що під час зйомок, які відбувалися в різних ватиканських приміщеннях, а частина – у Ватиканських садах, режисер намагався показати Папу як людину, що веде діалог з глядачем: кожен глядач наче особисто спілкуватиметься зі Святішим Отцем. Крім того, до фільму ввійшли кадри з архіву Ватиканського Телецентру, від початку понтифікату і до сьогодні. Деякі з них ще не оприлюднювалися.

     А як Папа поводиться перед камерою? За словами Стефано Д’Аґостіні, складається враження, що він сприймає її, як очі когось, хто стоїть перед ним. «Можемо сказати, що він проникає крізь телекамеру, досягаючи безпосередньо глядача. Технічний засіб не є для нього ні перешкодою, ні ціллю, до якої він звертається», – зазначив керівник Ватиканського Телевізійного Центру.

      

     Джерело: catholicnews

     Читай також

    • Екобюро УГКЦ здійснило переклад апостольського повчання «Laudate Deum» на українську мову
    • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
    • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.