В УКУ вивчатимуть екуменічні науки у новому форматі

Читай також

 • Запрошуємо на екуменічну молитву за перемогу і мир в Україну
 • В Україні вперше переклали довідник із католицького соціального вчення!
 • «Промовляти серцем». Послання Папи на LVII Всесвітній день комунікацій
    • В УКУ вивчатимуть екуменічні науки у новому форматі

     У 2017-2018 навчальному році Інститут екуменічних студій спільно з філософсько-богословським факультетом Українського католицького університету  пропонує студентам оновлену магістерську програму: «Екуменічні науки: християнство в діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа». Це півторарічна духовно-формаційна програма, випускники якої отримають диплом магістра богослов’я державного зразка.

     Студентами програми можуть стати бакалаври, спеціалісти або магістри таких спеціальностей як: філософія, релігієзнавство, політологія, психологія, філологія, журналістика, соціологія, соціальна робота, історія та археологія.

     Магістранти вивчатимуть основні гілки християнства (католицьку,  православну, протестантські), їх богословське вчення, духовність та історію, а також комунікацію представників різних релігій у світі. Крім того відбуватиметься практичне стажування на базі Інституту екуменічних студій, Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», у регіональних ЗМІ, неурядових, громадських та харитативних церковних організаціях. Для активних студентів передбачена можливість участі у програмі семестрового закордонного навчання в межах програми Erasmus+.

     Спеціалізації на вибір:

     міжрелігійний діалог

     соціальне вчення Церкви

     релігійна комунікація

     Студенти спеціалізації «Міжрелігійний діалог» під час навчання на програмі досліджуватимуть сучасний стан релігій у світі та найважливіші документи й ініціативи міжрелігійного діалогу, вивчатимуть історію виникнення, проходження конфліктів у релігійній сфері, основи правового регулювання релігійної свободи у світі та в Україні.

     Студенти спеціалізації «Соціальне вчення Церкви» матимуть нагоду детальніше дослідити основні принципи соціального вчення християнських Церков, вивчатимуть основи менеджменту та управління проектами, розглядатимуть питання лідерства та управління персоналом.

     Студенти спеціалізації «Релігійна комунікація» досліджуватимуть позицію Церков щодо засобів масової інформації, моделі впливу мас-медіа на суспільство, вивчатимуть сучасні інформаційно-комунікаційні технології, аналізуватимуть ефективність використання PR-інструментів, здобуватимуть навички організації роботи церковної прес-служби та PR-служби.

     Випускники програми зможуть викладати богословсько-релігієзнавчі дисципліни, провадити наукові дослідження, бути радниками та консультантами з релігійних питань різного роду відомств та установ, працювати в соціальних, релігійних, громадських організаціях, фундаціях у сфері комунікації чи управління проектами, у церковних та світських ЗМІ.

     Якщо Ви прагнете глибше пізнати християнство, ознайомитися з іншими релігіями та посприяти їх належній комунікації  – це навчання саме для Вас.

     Детальніше про магістерську програму^

     http://www.ecumenicalstudies.org.ua/navchalni-programy/magisterska-programa-ekumenichnykh-nauk

     та умови вступу:

     http://vstup.ucu.edu.ua/ekumenichni-nauki-hristiyanstvo-v-dialozi-zi-svitovimi-religiyami-suspilstvom-i-media/

     Подати документи можна у приймальну комісію УКУ з 3 по 29 липня за адресою: м. Львів, вул. Іл. Свєнціцького, 17, к. 120

     Наші контакти: тел.: 067 55 201 61, 068 059 25 41,

     E-mail: [email protected]

     Реєструйтеся  для навчання на програмі та ставити питання за посиланням. Кожен зареєстрований  студент отримає подарунок – книгу від Інституту екуменічних студій, яка знадобиться під час навчання.

     Довідка:

     Магістерська програма: «Екуменічні науки: християнство в діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа» –  заснована Інститутом екуменічних студій Українського католицького університету спільно з філософсько-богословським факультетом УКУ на базі магістерських студій з екуменічних наук, які діяли при УКУ понад 10 років та готували фахівців у сфері релігійної журналістики й вчителів християнської етики. Студенти програми беруть участь у навчальних програмах західноєвропейських університетів, зокрема у Нідерландах, соціальних і волонтерських проектах в Україні та за кордоном (Франції й Німеччині).

     Читай також

    • Запрошуємо на екуменічну молитву за перемогу і мир в Україну
    • В Україні вперше переклали довідник із католицького соціального вчення!
    • «Промовляти серцем». Послання Папи на LVII Всесвітній день комунікацій
     • Оціни

      [ratemypost]