Затверджено логотип майбутнього СДМ у Панамі

Читай також

 • На підтримку СДМ стартував світовий марафон WYD Global Race
 • Послання Папи Франциска на Світовий День Молоді 2021
 • Блаженна Сандра Сабаттіні – перша «свята наречена»
    • Затверджено логотип майбутнього СДМ у Панамі

     У центрі офіційного логотипу Світового дня молоді, який пройде в Панамі з 22 по 27 січня 2019 року, знаходиться фігура Діви Марії.

     Новий логотип, в якому частково використовуються кольори національного прапора Панами – червоний і синій – був оприлюднений в суботу, 13 травня, в приймаючої архідієцезії. Також в цей вечір вони отримали два символи СДМ: хрест паломника і копію ікони Богородиці “Salus Populi Romani”.

     Жюрі, яке складається з експертів в області графічного дизайну і маркетингу, вибрало з представлених на конкурс 103 проектів ескіз 20-річної студентки Панамського університету Амбар Кальво.

     Пояснюючи свою ідею, Амбар каже, що хотіла показати «ніжність і довіру Марії» в момент її повної віддачі себе, її “fiat”. Темою 34-го Світового дня молоді обрана відповідь Марії Ангелу: «Я раба Господня: нехай буде мені згідно з словом Твоїм» (Лк 1:38).

     На логотипі ми також бачимо Панамський канал, який символізує шлях паломника, для якого Марія стає дорогою, яка веде до Христа. Обриси Панами вказують на місце зустрічі паломників з усього світу. Також тут зображений Хрест Паломника, силует Богородиці і білі цятки, складові корони Марії – символ паломників з 5 континентів.

     За словами архієпископа Панами Хосе Домінго Уллоа Мендьєта, даний проект був обраний, оскільки в ньому «вдалося висловити повідомлення, яке ми хочемо донести до молодих людей з усього світу: трохи нашої країни і велич нашого серця, відкритого для всіх, без будь-якого винятку, як руки Діви Марії, хороброї дівчини, досконалої і щедрої, яка змогла відповісти «так» на заклик Бога».

      

     Джерело: kmc.in.ua

     Читай також

    • На підтримку СДМ стартував світовий марафон WYD Global Race
    • Послання Папи Франциска на Світовий День Молоді 2021
    • Блаженна Сандра Сабаттіні – перша «свята наречена»
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Leave a Comment