Затверджено логотип майбутнього СДМ у Панамі

Читай також

 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
 • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
 • «…Бо Моя сила в немочі показується»
    • Затверджено логотип майбутнього СДМ у Панамі

     У центрі офіційного логотипу Світового дня молоді, який пройде в Панамі з 22 по 27 січня 2019 року, знаходиться фігура Діви Марії.

     Новий логотип, в якому частково використовуються кольори національного прапора Панами – червоний і синій – був оприлюднений в суботу, 13 травня, в приймаючої архідієцезії. Також в цей вечір вони отримали два символи СДМ: хрест паломника і копію ікони Богородиці “Salus Populi Romani”.

     Жюрі, яке складається з експертів в області графічного дизайну і маркетингу, вибрало з представлених на конкурс 103 проектів ескіз 20-річної студентки Панамського університету Амбар Кальво.

     Пояснюючи свою ідею, Амбар каже, що хотіла показати «ніжність і довіру Марії» в момент її повної віддачі себе, її “fiat”. Темою 34-го Світового дня молоді обрана відповідь Марії Ангелу: «Я раба Господня: нехай буде мені згідно з словом Твоїм» (Лк 1:38).

     На логотипі ми також бачимо Панамський канал, який символізує шлях паломника, для якого Марія стає дорогою, яка веде до Христа. Обриси Панами вказують на місце зустрічі паломників з усього світу. Також тут зображений Хрест Паломника, силует Богородиці і білі цятки, складові корони Марії – символ паломників з 5 континентів.

     За словами архієпископа Панами Хосе Домінго Уллоа Мендьєта, даний проект був обраний, оскільки в ньому «вдалося висловити повідомлення, яке ми хочемо донести до молодих людей з усього світу: трохи нашої країни і велич нашого серця, відкритого для всіх, без будь-якого винятку, як руки Діви Марії, хороброї дівчини, досконалої і щедрої, яка змогла відповісти «так» на заклик Бога».

      

     Джерело: kmc.in.ua

     Читай також

    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
    • «…Бо Моя сила в немочі показується»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.