СКУМО об’єднав молодь, яка прагне діяти

Читай також

 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
 • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
 • «…Бо Моя сила в немочі показується»
    • СКУМО об’єднав молодь, яка прагне діяти

     Упродовж трьох днів, із 21 до 23 серпня у Дніпрі відбувався VII Форум української молоді діаспори, який організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО).

     Молодь із двадцяти країн світу — Литви, Естонії, Фінляндії, Угорщини, Німеччини, Пакистану тощо. Молодь діаспори разом зі своїми ровесниками з України обговорювала різні питання, які зокрема стосувалися інвестиційного клімату, євроінтеграційних процесів, розвитку молодіжної політики в нашій країні.

     Учасниками СКУМО були й представники Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ — секретар Орест Гевак та керівник Соціальної ініціативи „Хтось не зробить!“ Олег Котис.

     — Для нас участь у цьому форумі була важлива передовсім тим, що ми були єдиною релігійною організацією, тож мали нагоду продемонструвати, що Церква — спільнота людей, які вболівають про всебічний розвиток держави. Крім того, це була можливість познайомитися з діяльністю різних молодіжних спільнот у нашій державі та далеко за її межами. А також окреслити різноманітні цікаві напрями, в яких могла б розвиватися УГКЦ у співпраці з українською молоддю всього світу. Ми зрозуміли, що зараз, мабуть, як ніколи раніше, актуально налагоджувати спільну діяльність, — поділився думками Орест Гевак.

     23 серпня у Дніпрі учасники VII Форум української молоді діаспори встановили рекорд, розмалювавши петриківським орнаментом величезний синьо-жовтий державний прапор, розміром 2,4 м на 23 м. Досягнення зафіксували в Книзі рекордів України.

     Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
    • «…Бо Моя сила в немочі показується»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"