Долучайтеся до конкурсу “З піснею про Бога”

Читай також

 • Віримо, що наша молодь має бути натхненною, має мріяти і втілювати мрії
 • Отець Роман Демуш: «Любити ― це дарувати себе»
 • Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
    • Долучайтеся до конкурсу “З піснею про Бога”

     Парафія «Серця Ісуса і Серця Марії» Української Греко-Католицької церкви м. Долини запрошує вас відвідати VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава Івана Любачівського, який відбудеться 23-24 вересня 2017 року за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 6 ( у приміщенні будинку техніки). Ви зможете почути виконання духовних пісень, художнього слова та побачити твори образотворчого мистецтва.

     До участі  в конкурсі запрошуємо  виконавці віком від 6-ти років.  Конкурс проходитиме у 5-ти вікових категоріях та в номінаціях: соліст-вокаліст, вокальні ансамблі, авторська пісня, художнє слово, образотворче мистецтво.

     Охочих взяти участь просимо уважно прочитати положення фестивалю-конкурсу, яке можна знайти тут “З піснею до Бога” , а також звернути уваги на умови фестивалю-конкурсу, заповнити анкету учасника та відіслати на наш емейл – olevytskiy@ukr.net.

     Заявки приймаються до 20 вересня. За додатковою інформацією звертатись за телефоном : (098)9090399; (067)3437966; (050)8873302.

     23 вересня відбудеться  фестиваль-конкурс

     Божественна Літургія – 8.00 (Парафія Серця Ісуса і Серця Марії);

     Початок дійства о 12.00 (у БТ).

     24 вересня гала-концерт поч. о  15.00

     Фестиваль-конкурс «З піснею до Бога» відбувається з благословення Івано-Франківського Архиєпископа і Митрополита Володимира (Війтишина), під патронатом благодійної організації «Любов і Милосердя» та парафії  «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини УГКЦ за сприяння Долинської районної та міської влади.  Засновник  фестивалю-конкурсу о. Вітольд Левицький.

     Запрошуємо духовенство, владу, учнівську та студентську молодь, а також всіх охочих, які цінують духовну музику, молитву і культуру.

     Вхід вільний.

     Читай також

    • Віримо, що наша молодь має бути натхненною, має мріяти і втілювати мрії
    • Отець Роман Демуш: «Любити ― це дарувати себе»
    • Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Leave a Comment