“Українська молодь – Христові” об’єднає тернопільських студентів

Читай також

 • Відвідай 10 ювілейний курс спільноти Курсійо
 • Українська молодь Христові — в УКУ заснували осередок християнської організації Шептицького
 • День студента по-капеланськи 2021
    • “Українська молодь – Христові” об’єднає тернопільських студентів

     “Молодь сильна, коли разом, молодь непереможна коли з Христом”. Спільнота “Українська молодь – Христові” невдовзі розпочне свою діяльність у студентському храмі Покрови Пресвятої Богородиці. «Тут знайдеш Христа, тут зайдеш себе, тут знайдеш себе у Христі» –  гасло нашої спільноти. Зустрічі відбуватимуться щосереди, о 19.00. Запрошуємо молодих і активних людей, які хочуть жити активним християнським життям.

     Починаємо з храмового празника Покрови Пресвятої Богородиці, на якому отримаємо благословення на цю благу справу з рук Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка). Літургія відбудеться 15 жовтня, об 11.00. Запрошуємо усіх молодих людей, особливо спільноту Галицького коледжу.

     Ми починаємо діяти, бо хочемо об’єднати християнську студентську молодь Тернополя. Ми починаємо діяти, бо без моралі та виховання молоді на християнських засадах кожне суспільство приречене на деградацію. Ми починаємо діяти, бо Україні потрібні християни та патріоти, які люблять свою Церкву та державу.

     Прийди і подивися! Тут щоразу цікаві дискусії та бесіди на різноманітні тематики. Прийди і подивися! З нами матимеш нагоду подорожувати, весело проводити дозвілля, долучатися до духовних та патріотичних вечорів. Прийди і подивися! Тут здобудеш навики  молодіжного лідерства, ерудованості, знайдеш хороших друзів

     Спільноту заснував Митрополит Андрей Шептицький, а ми продовжуємо його справу. Ми вчимося християнської моралі та патріотизму, який допомагав і тепер допоможе Україні вистояти у нелегкі часи.

     Наші контакти: вул. Лепкого 12а, Тернопіль, (096)4649968, www.pokrova.te.ua. Шукай нас також у Facebook.

     Читай також

    • Відвідай 10 ювілейний курс спільноти Курсійо
    • Українська молодь Христові — в УКУ заснували осередок християнської організації Шептицького
    • День студента по-капеланськи 2021
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.