Еко-хвиля накриє Львів

Читай також

 • У межах проєкту #СпоЖити молодь переконалася: «Екологія ― це також і про духовність»
 • Прямий ефір про МАПа-громади. Дізнайтеся чому, кому і для чого потрібно пройти цей курс
 • #CпоЖити скликає молодь на акцію «100 сіток для ЗСУ»
    • Еко-хвиля накриє Львів

     Вже невдовзі Львів очікує хвиля екологічних навчань. Соціальна ініціатива УГКЦ „Хтось не зробить“ разом зі своїми еко-друзями з найрізноманітніших галузей об’єднується, щоб змінювати свідомість львів’ян у поводженні зі сміттям.

     — Важливо, що в нашому місті є чимало зацікавлених активних молодих людей, які розуміють, що треба не лише говорити, а діяти. Зараз ми напрацьовуємо план нашої роботи, визначаючи головні напрями, за якими працюватимемо. На цьому етапі ми обрали три основних етапи діяльності. Перш за все разом із громадськими активістами та різними ініціативами готуємо звернення до міської та обласної влади щодо підтримки ЛМГО Спільнота взаємодопомоги „Емаус — Оселя“ і СП „Зелена коробка“ (Green Box) та інших громадських організацій. Ці спільноти займаються збором і вивозом конкретних відходів, тож ми ініціюємо, щоб їм компенсували транспортні витрати, як це роблять для решти перевізників. Тим більше, що не везуть це на сміттєзвалища, а дають речам „друге життя“, — розповів очільник Соціальної ініціативи УГКЦ „Хтось не зробить“ Олег Котис.

     Крім цього вже почали роботу над програмою еко-навчань для шкіл, яке поділятиметься на кілька напрямів: окремо для учнів молодшої і старшої школи, а також батьків і вчителів. Плануємо паралельно з навчанням поступово запроваджувати роздільне сортування сміття в кожній школі Львова. Еко-активісти передбачають, що наступним етапом буде залучення до цього навчання садочків, бібліотек і вищих навчальних закладів міста.

     Паралельно до цієї роботи, соціальна ініціатива УГКЦ „Хтось не зробить“ почала працю над довідником із поводження з відходами у Львові. Зараз ще є можливість долучитися до цієї волонтерської ініціативи. Цей довідник поширюватимуть в електронному варіанті та видадуть друком.

     Особливим етапом роботи стане співпраця з Львівським академічним обласним театром ляльок, який на кінець осені еко-виставу, до якої зі своїми проектами долучать й еко-активісти.

     Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • У межах проєкту #СпоЖити молодь переконалася: «Екологія ― це також і про духовність»
    • Прямий ефір про МАПа-громади. Дізнайтеся чому, кому і для чого потрібно пройти цей курс
    • #CпоЖити скликає молодь на акцію «100 сіток для ЗСУ»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"