Школа Християнського Аніматора в Чорткові

Читай також

 • «Моя мрія у житті – бути людиною»: відеозапрошення
 • Митрополит Володимир поблагословив учасників вишколу ШХА
 • Школа християнського аніматора готується до літа
    • Школа Християнського Аніматора в Чорткові

     Навчальний курс «Школа християнського аніматора» передбачає щомісячні зустрічі, по закінчені яких молодь навчиться бути справжніми лідерами, отримає інструменти для порозуміння й праці з іншими підлітками та дітьми під час літніх таборів, а також під час катехитичної роботи на власних парафіях.

     Перша зустріч «Школи» відбулася 30 вересня в єпархіальному управлінні Бучацької єпархії, що у м. Чорткові на Тернопільщині. На неї завітали понад 50 заангажованих молодих людей з довколишніх парафій.

     Програма розпочалася Святою Літургією, яку служили голова Комісії у справах молоді Бучацької єпархії УГКЦ о. Мар’ян Лемчук та директор «Школи християнського аніматора» о. Ярослав Шевчук.

     Вступ до курсів «Школи християнського аніматора» та першу лекцію провів о. Ярослав.

     Після смачного обіду слово надали випускникам курсів ШХА Тетяні Юськевич та Тетяні Шевченко. Вони розповіли майбутнім аніматорам про покровителів «Школи», святих Івана Боско та Івана Павла ІІ, та про їхню працю з молоддю.

     Завершився перший день навчання вивченням декількох бансів – рухливих танців для дітей та молоді – які провели випускниці «Школи» Надія Яськевич та Марія Драпінська (дівчата також надали матеріали на цю тему).

     Зарядженими позитивними емоціями та з новим багажем знань учасники курсів “ШХА” роз’їхалися по домівках і вже з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

     За матеріалами: galyleia.org.ua

     Читай також

    • «Моя мрія у житті – бути людиною»: відеозапрошення
    • Митрополит Володимир поблагословив учасників вишколу ШХА
    • Школа християнського аніматора готується до літа
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.