Знайшли справжню могилу Миколая Чудотворця

Читай також

    Знайшли справжню могилу Миколая Чудотворця

    Турецькі археологи знайшли в церкві святого Миколая в місті Демре (Анталія) могилу, яка, на їхню думку, може належати Миколаю Чудотворцю, повідомляє видання Daily Sabah.

    Миколай Чудотворець є найбільш шанованим святим Східних Церков. Згідно з житієм, він був похований в Мирах Лікійських, які знаходилися на місці сучасного міста Демре. У 1087 році купці з італійського міста Барі викрали останки святого і перенесли їх в своє місто. Однак турецькі археологи заявляють, що барійці переплутали поховання, вилучивши кістки з могили одного з священиків.

    Вчені натрапили на могилу з похованим в ній тілом, проводячи цифровий аналіз храмової підлоги. «Ми вважаємо, що цей храм взагалі ніколи не ушкоджувався, тому дістатися до гробниці досить складно, так як на підлозі є мозаїка», – стверджує начальник Управління монумента Анталії Кеміл Карабан.

    Він зазначив, що археологи вивчили всі дані по останках Миколая Чудотворця з 1942 по 1966 роки і з’ясували, що церква в Демре була спалена, а потім реконструйована.

    В даний час археологи шукають спосіб проникнути до гробниці так, щоб не завдати шкоди мозаїці. Вчені ставлять під сумнів справжність гробниці, яка зберігається в самому храмі і яка, як вважають віруючі, належить святителю.

     

    Джерело: catholicnews.

    Читай також

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.