Перше знайомство. Як в Івано-Франківську розпочала роботу ШХА

Читай також

 • Інтенсив для аніматорів «Ігрологія»
 • Знаки на стіні: у Франківську створили одразу кілька християнських муралів
 • «Коляда на Майзлях»-2019: як це буде та чим вражатиме Х Міжнародний фестиваль – розповіли його організатори
    • Перше знайомство. Як в Івано-Франківську розпочала роботу ШХА

     Перша зустріч Школи Християнського Аніматора відбулася 22 жовтня в Івано-Франківській Духовній семінарії. На неї завітали понад 60 заангажованих молодих людей з усієї Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

     Програма розпочалася Божественною Літургією, яку очолив духівник семінарії о. Роман Кандрач, а продовжилася грою-знайомством, яку провели організатори. Опісля слухачі почули лекцію про те, чим є Школа Християнського Аніматора. Про це розповідав брат Богдан Сабало, який є директором ШХА.

     «Ідеєю цієї школи є об’єднати християнських аніматорів для організації таборів по цілій Івано-Франківській Архиєпархії. Сподіваємось, що цей проект дозволить нам наступного літа подарувати радість ще більшій кількості дітей та молоді, яких довірить нам Господь», – каже брат Богдан.

     По завершенню лекції, о. Софрон Зелінській з монашого згромадження Воплоченого Слова провів тренінг на тему «Хто такий християнський аніматор?».

     Згодом на всіх чекав захоплюючий квест та вивчення декількох бансів, які є фундаментальною складовою анімаційних програм катехитичних занять.

     Перший день навчання завершився спільною подячною молитвою за проведений день. Учасники школи роз’їхались по домівках з новим багажем знань, позитивними емоціями та в очікуванні наступної зустрічі.

     Довідка

     Метою Школи Християнського Аніматора, яка в Івано-Франківську відбувається з благословення місцевого Митрополита Володимира Війтишина, є вишкіл молодих людей для апостольської діяльності з дітьми та молоддю під час літніх таборів, а також під час катехитичної праці на парафіях протягом року, що дасть можливість покращити рівень і якість душпастирської діяльності.

     Навчальний курс передбачає щомісячні зустрічі, по закінченні яких молодь навчиться бути справжніми лідерами.

     Читай також

    • Інтенсив для аніматорів «Ігрологія»
    • Знаки на стіні: у Франківську створили одразу кілька християнських муралів
    • «Коляда на Майзлях»-2019: як це буде та чим вражатиме Х Міжнародний фестиваль – розповіли його організатори
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.