На Різдво 25 грудня в Україні тепер вихідний!

Читай також

 • Отець Михайло Станчишин: «Нам вельми бракує глибокої зустрічі з Христом у Різдві»
 • Де ти шукаєш цей Дім хліба – Вифлеєм?
 • #НазустрічРіздву. День 40. 24 грудня. Пастирі, які стали «Ангелами»
    • На Різдво 25 грудня в Україні тепер вихідний!
     Верховна Рада України підтримала законопроект № 5496 про святкування Різдва двічі: 25 грудня та 7 січня, але виключили зі святкових днів 2 травня.

     За це проголосувало 238 народних обранців, повідомляє “Українська Правда“.

     “Комітет з питань соцполітики звернув увагу, що є країни, які двічі святкують Різдво: Білорусь, Молдова, Ліван та Албанія. Тому ми теж можемо святкувати його і 25 грудня і 7 січня. “, – сказала Людмила Денисова, голова Комітету.

     За зміни довелося голосувати 6 разів, оскільки частина нардепів хотіла виключити 2 травня, а інша була категорично проти. Врешті-решт, після тривалих суперечок, зійшлися на тому, що 25 грудня має бути вихідним, а 2 травня робочим днем.

     Більшість представників від фракцій висловили підтримку за дану зміну, підкресливши, що таким чином Україна стане більш “європейською”.

     “Ми не нав’язуємо церквам як і коли відзначати свої релігійні свята, але перехід на святкування Різдва за більш новим і точним Григоріанським календарем, 25 грудня, – ознака європейськості”, – сказала нардеп Ірина Подоляк.

     Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що 25 грудня Різдво Христове в Україні святкують понад 11 тисяч громад, як і “більшість Помісних Православних Церков у світі”.

     “Ми будуємо європейську державу, ми об’єднуємо українську націю – тому вважаю надзвичайно важливим і символічним відзначення Різдва Христового і запровадження вихідного і 25 грудня, і 7 січня. Звільняємось із московської ментальної окупації та повертаємося до родини вільних народів світу!”, – написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Парубій

     Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

     Читай також

    • Отець Михайло Станчишин: «Нам вельми бракує глибокої зустрічі з Христом у Різдві»
    • Де ти шукаєш цей Дім хліба – Вифлеєм?
    • #НазустрічРіздву. День 40. 24 грудня. Пастирі, які стали «Ангелами»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.