Навчіться казати “Ні” за вас цього “Хтось не зробить”

Читай також

  • Розколяда у Перемишлі: єднання молодіжних спільнот у святковій радості
  • Паломники Надії. Програма духовної формації української молоді на Ювілейний рік
  • Великопосні реколекції для молоді Apostolische Exarchie
        • Навчіться казати “Ні” за вас цього “Хтось не зробить”

          „Почніть говорити НІ: коли, чому і як це зробити“ — такий неординарний майстер-клас бізнес-тренерки Людмили Калабухи організували активістки Соціальної ініціативи УГКЦ „Хтось не зробить!“ Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Марія Дзюбій та Марія Антонів для учнів Львівського вищого професійного художнього училища.

          Дві сотні молодих людей вчилися впевнено говорити „Ні!“ своїм страхам, побоюванням, підлаштовуванням під чиїсь потреби. А також засвоювали формулу правильної відмови — так, щоб не образити і водночас зберегти власну гідність.

          Як наголосила Людмила Калабуха, проблема нашого суспільства в тому, що змалку нас привчають бути ввічливим та культурним. Тож хто б що не попросив — треба допомагати, навіть нехтуючи власними потребами. А це врешті приводить до того, що нахаби користуються нашою безвідмовністю.

          Бізнес-тренерка презентувала авторський збірник безцінних порад — книгу „Почніть говорити „НІ“. Як впевнено відмовляти та викликати повагу“.

          Видання базоване на реальних історіях. Тож для багатьох це може стати покроковою інструкцією з ефективної комунікації. Ці вміння допоможуть у різних життєвих ситуаціях — і в бізнесі, і в особистому житті. Адже кожен розділ книги, а їх — 25, адресованих конкретним життєвим ситуаціям і 200 практичних прикладів, серед яких десятки історій про вчасно сказане і не сказане „НІ“.

          Як каже про свою книгу авторка: „це поради з переговорів, самопрезентації, нетворкінгу, присутності в соцмережах, спілкування на всіх рівнях“. Вона переконана, що правильна і вчасна відмова змінює життя на краще.

          Наталія ПАВЛИШИН

          Шалені емоції зловила талановита фотограф Лілія Возняк.

           

          Читай також

        • Розколяда у Перемишлі: єднання молодіжних спільнот у святковій радості
        • Паломники Надії. Програма духовної формації української молоді на Ювілейний рік
        • Великопосні реколекції для молоді Apostolische Exarchie
          • Оціни

            [ratemypost]

               

              Про автора

              Журналіст "ДивенСвіт"