Навчіться казати “Ні” за вас цього “Хтось не зробить”

Читай також

 • Віримо, що наша молодь має бути натхненною, має мріяти і втілювати мрії
 • Отець Роман Демуш: «Любити ― це дарувати себе»
 • Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
    • Навчіться казати “Ні” за вас цього “Хтось не зробить”

     „Почніть говорити НІ: коли, чому і як це зробити“ — такий неординарний майстер-клас бізнес-тренерки Людмили Калабухи організували активістки Соціальної ініціативи УГКЦ „Хтось не зробить!“ Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Марія Дзюбій та Марія Антонів для учнів Львівського вищого професійного художнього училища.

     Дві сотні молодих людей вчилися впевнено говорити „Ні!“ своїм страхам, побоюванням, підлаштовуванням під чиїсь потреби. А також засвоювали формулу правильної відмови — так, щоб не образити і водночас зберегти власну гідність.

     Як наголосила Людмила Калабуха, проблема нашого суспільства в тому, що змалку нас привчають бути ввічливим та культурним. Тож хто б що не попросив — треба допомагати, навіть нехтуючи власними потребами. А це врешті приводить до того, що нахаби користуються нашою безвідмовністю.

     Бізнес-тренерка презентувала авторський збірник безцінних порад — книгу „Почніть говорити „НІ“. Як впевнено відмовляти та викликати повагу“.

     Видання базоване на реальних історіях. Тож для багатьох це може стати покроковою інструкцією з ефективної комунікації. Ці вміння допоможуть у різних життєвих ситуаціях — і в бізнесі, і в особистому житті. Адже кожен розділ книги, а їх — 25, адресованих конкретним життєвим ситуаціям і 200 практичних прикладів, серед яких десятки історій про вчасно сказане і не сказане „НІ“.

     Як каже про свою книгу авторка: „це поради з переговорів, самопрезентації, нетворкінгу, присутності в соцмережах, спілкування на всіх рівнях“. Вона переконана, що правильна і вчасна відмова змінює життя на краще.

     Наталія ПАВЛИШИН

     Шалені емоції зловила талановита фотограф Лілія Возняк.

      

     Читай також

    • Віримо, що наша молодь має бути натхненною, має мріяти і втілювати мрії
    • Отець Роман Демуш: «Любити ― це дарувати себе»
    • Блаженніший Святослав закликав українську молодь скласти присягу на вірність Христові
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Наталія Павлишин
       Журналіст "ДивенСвіт"

       Leave a Comment