Українці безперервно молитимуться за мир цілу добу

Читай також

 • Навіщо молитись?
 • Молитви Андрея Шептицького за український народ
 • Сьогодні о 21 год. розпочнеться Доба усильних молитов за мир
    • Українці безперервно молитимуться за мир цілу добу

     Доба усильних молитов розпочнеться від 21:00 7 грудня і триватиме до 21:00 8 грудня 2017 року.

     Від 7 до 8 грудня 2017 року відбудеться Доба усильних молитов за мир в Україні, яку поручили провести душпастирям, настоятелям спільнот богопосвяченого життя, провідникам молитовних груп Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви в Україні та Мілан Шашік, Єпископ Мукачівський.

     “Четвертий рік поспіль проти нашої Батьківщини ведеться війна. Щоденно віруючі люди України несуть до престолу Всевишнього сльози і біль рідного народу, благаючи в Господа визволення від напасників, захисту і допомоги для тих, хто страждає, вічного спокою для загиблих. Із сердець мільйонів наших співвітчизників до неба лине крик-благання про Боже змилування і про довгоочікуваний мир!” – йдеться у заклику про ціль і мету такої ініціативи.

     Крім того, єпископи у Заклику з нагоди наближення до Різдва Христового поновлюють прохання до усіх вірян про ревні молитви за мир, як-от молитва про Боже милосердя о 15:00 чи щоденна молитва за мир о 21:00, поєднана з постом і відповідними молитовними наміреннями, “згідно з дотеперішньою практикою кожної церковної спільноти”.

     Єпископи також звернулися з проханням до настоятелів відпустових центрів та санктуаріїв проводити регулярні молитовні чування за мир в Україні.

     Департамент інформації УГКЦ

     Читай також

    • Навіщо молитись?
    • Молитви Андрея Шептицького за український народ
    • Сьогодні о 21 год. розпочнеться Доба усильних молитов за мир
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.