Американські єпископи – проти гендерної ідеології

Читай також

 • Правила церковної записки
 • 10 порад Блаженнішого Святослава, що допоможуть відшукати себе в часи змін
 • Борис Ґудзяк: “Україна може стати “лабораторією” нового життя у XXI сторіччі”
    • Американські єпископи – проти гендерної ідеології

     Релігійні лідери США написали відкритого листа, засуджуючи гендерну ідеологію.

     20 католицьких єпископів та інших релігійних лідерів написали відкритого листа, в якому висловили стурбованість сучасним рухом, що «прагне накинути фальшиву ідею того, що чоловік може бути чи стати жінкою і навпаки».

     Американські релігійні лідери наголошують, що гендерна ідеологія кривдить не тільки окремих осіб, але й суспільство загалом, сіючи серед людей замішання і сумніви в самих собі.

     Ця ідеологія ставить людей перед вибором: або вони будуть поступати всупереч розуму, відкидаючи істину, або ж будуть змушені стати висміяними, відкиненими або бути підданими різним формам репресій.

     Як йдеться у листі, особливої шкоди гендерна ідеологія завдає дітям, «коли говорить їм, що може «змінити» їх стать, а потім уділяє їм дозу гормонів, що впливає на їхній розвиток, і в результаті, досягнувши дорослого віку, вони можуть стати безплідними».

     Релігійні лідери зазначають, що батьки «заслуговують на кращу опіку і супровід в цих важливих рішеннях», і закликають працівників національних медичних закладів поважати основоположний принцип медицини «перш за все, не нашкодь».

     Відкритий лист був опублікований, серед іншого, на веб-сторінці Католицького єпископату США.

     Серед підписантів листа є католицькі єпископи, відповідальні за чотири комісії в єпископаті, що займаються подружжям, сім’єю, релігійною свободою, екуменізмом і міжрелігійним діалогом. Також свої підписи поставили представники 16-ти американських спільнот (в т.ч. православної, англіканської, лютеранської, мусульманської).

     Автори і підписанти листа сподіваються, що цей лист дійде до громадської свідомості, покаже, що створіння чоловіка і жінки є добром, а також переконає американське суспільство в тому, що релігія стоїть на служінні істині, інформує Католицький Оглядач з посиланням на Catholic Herald.

     Читай також

    • Правила церковної записки
    • 10 порад Блаженнішого Святослава, що допоможуть відшукати себе в часи змін
    • Борис Ґудзяк: “Україна може стати “лабораторією” нового життя у XXI сторіччі”
     • Оціни

      [rating-system-posts]