Харківська молодь колядує!

Читай також

 • Світло любові від колективу Тернопільського музичного колективу «Gloria»
 • 7-ма поїздка Cтудентського театру «САД» на схід України
 • Бог єднає нас знову і знову: відбувся фестиваль вертепів
    • Харківська молодь колядує!

     Молодь своєю дзвінкою колядою сповіщала про Різдво Христове усім у приміській електричці, на вокзалі і навіть у метрополітені.

     Християнська молодіжна спільнота Української Греко-Католицької Церкви у місті Харкові “Квіти Слобожанщини” традиційно колядує для харків’ян та гостей міста. Послухати українські колядки та подивитись вертеп протягом різдвяних свят мали можливість не лише парафіяни храму св. Миколая Чудотворця (м. Харків), але й пересічні харків’яни.

     Молодь своєю дзвінкою колядою сповіщала про Різдво Христове усім у приміській електричці, на вокзалі і навіть у метрополітені. Завітав різдвяний вертеп і до Свято-Покровського монастиря оо. Василіян, що у Покотилівці та у храм св. Архістратига Михаїла у Люботині. Не оминула молодь і військовий госпіталь, тож різдвяна колядка пролунала і для наших захисників. У дні Старого Нового року, 13-14 січня, Харків захопила масштабна святкова феєрія – Вертеп-Фест, де взяла участь і ця спільнота.

     Дзвінкі голоси, бубен, дзвоники і любов у юнацьких серцях – ось головна “зброя” молоді!

      

     Завітала спільнота з вертепом і до братів-християн західного обряду. 21 січня Римо-католицький костел Успіння Пресвятої Діви Марії гостинно прийняв харківську молодь Української Греко-Католицької Церкви з колядою.

     Як важливо,щоб в ці Різдвяні свята у кожній душі заграла мелодія Різдва. Молодіжна спільнота Харківського Екзархату УГКЦ ”Квіти Слобожанщини” постаралась своєю дзвінкою колядою донести її до кожного, щоб новонароджений Ісус своїм Різдвом наповнив істинною Любов’ю кожне людське серце!

     Юля, спільнота “Квіти Слобожанщини”
     За матеріалами: ugcc.kharkiv.uaХарківський екзархат УГКЦ

     Читай також

    • Світло любові від колективу Тернопільського музичного колективу «Gloria»
    • 7-ма поїздка Cтудентського театру «САД» на схід України
    • Бог єднає нас знову і знову: відбувся фестиваль вертепів
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.