Неділя: чи варто забороняти торгівлю у цей день?

Читай також

 • Торгівля людьми та секс-рабство – чому це стосується нас?
 • Не змарнуй жодного дня!
 • Десять обов’язкових справ на день
    • Неділя: чи варто забороняти торгівлю у цей день?

     Нещодавно польський сейм ухвалив законопроект про заборону торгівлі у неділю.

     У документі передбачено чималі штрафи для порушників від 1 до 100 тисяч злотих, тобто від 7 до 700 тисяч гривень в українському еквіваленті. У такий спосіб польська влада впроваджує в дію заповідь “Пам’ятай святий день святкувати”.

     Очевидно, що кожен християнин має виконувати Божі заповіді. Зрозуміло, що у християнській державі уряд може ухвалювати подібні закони. Проте, постає питання: “Чи є тоді християнською спільнота, коли виконує заповіді з державного примусу? Чи є держава християнською і демократичною, якщо встановлює подібні закони? Чи не набирає це все ознак тоталітаризму?”

     До прикладу, в Україні теж є торгівельні фірми, які не провадять діяльності у неділю. Зокрема, у Львові уже багато років не працює у неділю один, чи два ринки, окремі продуктові та частина промислових магазинів. Для їх власників не потрібен спеціальний закон про заборону торгівлі у неділю. Це, очевидно, є їх переконанням. Тому залишається відкритим питання, чи допоможе стати справжнім християнином урядова заборона торгувати у неділю? Чи краще слідувати традиції наших предків, які не працювали у день, який назвали неділею, що означало наказ: ”не ділай!”?

     Здається, що довговічнішим є те, що існує на переконаннях, а не на державному примусі,чи не так? А Ви, як думаєте, шановний читачу?

      

     Джерело: catholicnews

     Читай також

    • Торгівля людьми та секс-рабство – чому це стосується нас?
    • Не змарнуй жодного дня!
    • Десять обов’язкових справ на день
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі

       • ми також з дружино НЕ ПРАЦЮЄМО в неділю, тому що вважаємо, що шість днів достатньо для праці, а сьомий день для Бога, для того щоб в Службі Божій подякувати йому за наші досягнення в праці та всіх наших починаннях