Ще одне Євхаристійне чудо ?

Читай також

 • Головне – мати Бога в серці?
    • Ще одне Євхаристійне чудо ?

     16 місяців пролежала під завалами храму дарохранительниця із освяченими гостіями (євхаристичний хліб у католиків). Місцевий священик вважає, що те, що він побачив, варто визнати чудом, поідібним до того, що відбулось у Сієні.

     Кілька тижнів тому, з під завалів храму Успіння Пресвятої Богородиці в містечку Арквата-дель-Тронко в центральній Італії, зруйнованого землетрусом у серпні 2016 року, дістали кивот з XVI сторіччя, в якому була дарохранительниця з освяченими гостіями. Не зважаючи на те, що вони пролежали майже півтора року в несприятливих кліматичних обставинах, на них не виявлено жодних ознак псування.

     Як дізнаємось із американського католицького часопису „National Catholic Register”:

     “Гостії із дарохранительниці, знайденої у руїнах костелу в Арквата-дель-Тронко не торкнуті бактеріями чи пліснявою, як це трапляється, зазвичай, за декілька тижнів”

     Знайдено 40 гостій із незмінними формою, кольором та запахом.

     Священик, який знайшов дари, говорить, що ця подія нагадує йому чудо в Сієні 14 квітня 1780 року, коли 351 гостію було викрадено і знайшли їх через три дні в тому ж храмі при скарбничці. Ці євхаристійні дари по сьогодні не змінили своїх фізичних якостей, а минуло уже три століття!

     Якщо буде підтверджено чудесну природу того, що відбулося, то це буде ще одне євхаристійне чудо за останні роки.

     За матеріалами: pl.aleteia , catholicnews

     Читай також

    • Головне – мати Бога в серці?
     • Оціни

      [ratemypost]