Гігант-слалом у Карпатах: змагалися 40 священиків та семінаристів!

Читай також

 • Тенісний турнір серед священиків буде в листопаді
 • ІНША ПРОПОВІДЬ, с. Кавське, парафія Преподобної Параскевії (ТИЗЕР)
    • Гігант-слалом у Карпатах: змагалися 40 священиків та семінаристів!

     7 березня на гірськолижному курорті «Буковель» відбулися лижні змагання з гігант-слалому для священиків і студентів навчальних закладів Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.

     Перед самими змаганнями в парафіяльному храмі с. Поляниця Владика Василій Івасюк – єпарх Коломийський, у співлужінні єпископа Йосафата Говери – екзарха Луцького та численного духовенства, очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Під час проповіді єпископ зазначив:

     “Біблія не забороняє займатися спортом. Головне, щоб спорт не перемістив Христа на друге місце, замість бути Господарем нашого життя”.

     Після молитви розпочались власне змагання, які цьогоріч налічували 40 учасників, що позмагались за першість. Після двох спусків гігант-слаломом з гори судді визначили переможців. Ними стали:

     І місце – бр. Микола СКІРЧУК (семінарист Івано-Франківської духовної семінарії)

     ІІ місце – о. Андрій РЕГНЕР (Івано-Франківська Архиєпархія)

     ІІІ місце – прп. Петро ЦІДИЛО, ВС (Івано-Франківська Архиєпархія)

     Нагородили переможців почесними Митрополичими грамотами.

     Турнір, приурочений до 125-ліття від дня народження блаженного Симеона Лукача, відбувся з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина, Єпископа Кир Василія Івасюка та за сприяння пароха с. Поляниця о. Богдана Скірчука та гірськолижного курорту «Буковель».

     Хоча у змаганнях завжди є переможці і ті, кому забракло кілька десятих секунди до перемоги, однаково раділи як ті, що піднімалися на подіум, так і ті, хто вболівав, і це разом формувало дружню родинну атмосферу.

     За матеріалами: ugcc.if.ua

     Читай також

    • Тенісний турнір серед священиків буде в листопаді
    • ІНША ПРОПОВІДЬ, с. Кавське, парафія Преподобної Параскевії (ТИЗЕР)
     • Оціни

      [ratemypost]