Молодіжна спільнота “Діяння Апостолів” зустрілася з Владикою Теодором

Читай також

 • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
 • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
    • Молодіжна спільнота “Діяння Апостолів” зустрілася з Владикою Теодором

     Владика Теодор зустрівся з учасниками молодіжної спільноти «Діяння Апостолів», що вже більше року діє при Архикатедральному Соборі НЗПБ, та результатом багатьох циклів курсу РУАХ, що відбувався у місті. Зустріч відбулася по завершенні молитви Утренні з Каноном Андрея Критського, в рамках духовної формації, що передбачає зустріч спільноти з духівником кожної третьої середи місяця.

     На початку зустрічі о. Орест Павліський, настоятель храму, та о. Роман Демуш (Roman Demush), духівник спільноти – представили єпископу парафіяльну спільноту, її членів, а також короткий огляд формаційної, молитовної, та місійної діяльності спільноти.

     У своєму слові Владика Теодор поділився роздумами щодо вартості приналежності та перебування в християнській спільноті, закликавши молодь, бути тими діяльними апостолами на місцях свого навчання, перебування, праці та в родинах,- а би там свідчити вартість та цінність особистої зустрічі з Христом. «Бог немає інших рук крім ваших! Бог немає інших уст крім ваших! Бог немає інших ніг крім ваших! Бог немає іншого серця крім ваших сердець! […] І все це для того щоб проповідувати живе Євангеліє та свідчити Його любов усім людям!»- заохотив такими словами молодих людей Кир Теодор!

     У другій частині зустрічі Владика поділився своїми враженнями та переживаннями від нещодавного візиту в Польщу, в часі якого супроводжував Главу УГКЦ у його пасторальних відвідинах, зустрічах, та в рамках презентації книги Блаженніший Святослав (Шевчук) Блаженнішого Святослава «Діалог лікує рани». «Прощаємо і просимо прощення» – саме ці слова Святого Папи Івана Павла ІІ мали б стати ключовими на шляху польско-українського примирення та є ессенцією презентованої книги, що, властиво, була видана та презентована цими днями в Польщі у співпраці з Католицькою Інформаційною Агенцією.

     На завершення єпископ уділив молоді архиєрейське благословення.

     www.facebook.com

      

     Читай також

    • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.