Обнова-фест 2018 відбудеться 27 травня

Читай також

 • Бути християнином важко
 • Сумніватися – значить не вірити? 5 відомих християн, які не побоялися сумнівів
 • Чому християни використовують символ риби?
    • Обнова-фест 2018 відбудеться 27 травня

     Cтартує «Обнова-фест» – 2018 !

     27 травня, на Зелені Свята з Божою поміччю пройде ювілейний Х-й етнодуховний «Обнова-фест», в якому організатори обіцяють поєднати найцікавіше з попередніх дев’яти фестивалів та нові атракції.

      

      

     «Обнова-фест» має на меті поєднати українську духовність, патріотизм і традиції. За десять років він по праву став улюбленим родинним та молодіжним святом не лише для м. Чернівці та Буковини, але й для Західної України, адже об’єднує навколо своєї мети людей різного віросповідання, віку та політичних поглядів.

     У програмі фестивалю – спільна (екуменічна) молитва за єдність церков, українську молодь та мир в Україні, благодійні акції, виступи аматорських та професійних колективів, театрів, виставка-продаж виробів народних майстрів, цікаві забави для дорослих і дітей, вогняне шоу, майстер-класи, «Пластовий табір», «Літературні читання», «Вуличний університет», а також концерт відомих українських гуртів та молодих виконавців, серед яких гурти: «Кана», «Еффата», театр-студія «Гердан», «Кораллі», «Тарута».           

     Свято розпочнеться Архиєрейською Божественною Літургією у Катедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці у Чернівцях (вул. Руська, 28). А на території обласного Музею народної архітектури та побуту (вул.Світловодська 2) відбудеться спільна екуменічна (багатоконфесійна) молитва за мир в Україні та інші фестивальні заходи.

     Зголошуватись  до участі у фестивалі ТУТ – [email protected] або на  сторінці у  Facebook.

     Детальніша інформація ТУТ

     Творімо ювілейний «Обнова-фест» разом !

     Читай також

    • Бути християнином важко
    • Сумніватися – значить не вірити? 5 відомих християн, які не побоялися сумнівів
    • Чому християни використовують символ риби?
     • Оціни

      [ratemypost]