Блаженніший Святослав освятив Біблії для незрячих дітей

Читай також

 • Слухання голосу молоді є первинним етапом і має бути основою й вашого служіння в різних напрямах, ― Глава УГКЦ до учасників Форуму молодіжного душпастирства
 • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
 • Ісус і знатний багач (Лк 18:18-27)
    • Блаженніший Святослав освятив Біблії для незрячих дітей

     21 травня 2018 року, Блаженніший Святослав, у співслужінні з владикою Йосифом (Міляном) у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві звершив чин освячення Біблій для дітей, які написані шрифтом Брайля.

     Блаженніший Святослав зауважив, що це дуже важлива духовна подія. Цьогоріч Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила Рік Божого Слова. У такий спосіб, за словами Предстоятеля УГКЦ, Церква намагається спільно відсвяткувати річницю 1030-ліття Хрещення Русі-України.

     — У контексті цього Року Божого Слова ми хотіли подбати про тих, для кого, можливо, Боже Слово є найменш доступне. Ми освятили книги Святого Письма для дітей, які написані шрифтом Брайля. Так хочемо зробити доступним Слово Боже для усіх. Сподіваємося, що за допомогою цих видань наші діти зможуть причаститися вічної істини, — наголосив Глава УГКЦ.

     Блаженніший Святослав також додав, що це видання УГКЦ присвячує світлої пам’яті Блаженнішому Любомирові.

     — Днями згадуватимемо першу річницю його відходу у вічність. Він сам, будучи незрячим, дуже просив Синод наших єпископів подбати про видання книжок, молитовників і Святого Письма саме для тих, які позбавленні можливості бачити та читати ці книги звичайним способом. Тож начебто здійснюємо волю Блаженнішого Любомира: кладемо в руки наших дітей оці видання книг Священного Писання, — підсумував Отець і Глава УГКЦ.

     А 22 травня відбулася низка презентацій „Біблії для дітей . Заплющ очі . Дивись серцем“, надрукованою шрифтом Брайля у Рівному, Харкові, Одесі, Житомирі, Івано-Франківську.

     У межах презентації Книги акцентували на проблемах дітей та дорослих із порушенням зору та буде розглянуто питання про актуальність забезпечення маленьких громадян України дитячими книжками, надрукованими шрифтом Брайля.

     Також закликали громадськість, яким не байдужа доля людей із порушення зору, долучитися до волонтерського руху „Заплющ очі. Дивись Серцем“, мета якого є реалізація ідеї видань для діток: сучасних українських казок, історії в замальовках та малюнках тощо.

     Довідка: Над виданням Біблії працювали понад рік. Розпочали роботу над Священною книгою з благословення владики Йосифа (Міляна), Єпископа-помічника Київської архиєпархії. Реалізувати ідею вдалось завдяки допомозі благодійної організації «Die sternsinger kindermissionswerk». Так в УГКЦ намагаються, щоб Слово Боже було доступне для кожної людини: «Важливо, щоб діти єдналися в читанні Святого Письма незалежно від жодних фізичних обставин свого життя. Ця Біблія сприятиме євангелізаційному, місійному та об’єднавчому процесу, адже всі ми однаково люблені створіння Божі. Тому кожна людина гідна пізнавати Бога у Святому Письмі та у своєму житті», — говорять організатори.

     Біблія написана в такий спосіб, що спершу дитина потребуватиме ознайомлення із самим текстом — звичайним і шрифтом Брайля, а тоді вже зможе відчитати й самі малюнки, які також нанесені на матеріал цим самим шрифтом.

     За матеріалами інформагенцій

     Читай також

    • Слухання голосу молоді є первинним етапом і має бути основою й вашого служіння в різних напрямах, ― Глава УГКЦ до учасників Форуму молодіжного душпастирства
    • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
    • Ісус і знатний багач (Лк 18:18-27)
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.