УСІ НА ЮВІЛЕЙНИЙ «ОБНОВА-ФЕСТ» !

Читай також

 • Започаткували Обнова-фест, поєднали 15 пар та гартують українців: історія товариства у Чернівцях, яке відзначило 25-річчя
 • Благодійний міні-фестиваль Будуємо Україну Разом у Вознесенську
 • ТОП-5 запитань про Вітер на-Дії 2022
    • УСІ НА ЮВІЛЕЙНИЙ «ОБНОВА-ФЕСТ» !

     Краще за десять років та нові атракції чекають на відвідувачів ювілейного фестивалю у музеї просто неба.

     27 травня 2018 року на Зелені свята Товариство українських студентів-католиків «Обнова» з благословення єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ, владики Йосафата (Мощича) проведе Х-й буковинський молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест».

     Дійство буде присвячене  світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара (саме з його благословення у 2008 році й був започаткований фестиваль !) та 20-річчю Товариства «Обнова» у Чернівцях.

     Свято розпочнеться о 10-й ранку Архиєрейською Божественною Літургією у Катедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці у Чернівцях. А на території обласного Музею народної архітектури та побуту починаючи з 12.30 відбудуться спільна екуменічна (багатоконфесійна) молитва за мир в Україні та інші фестивальні заходи.

     Щороку організатори свята намагаються здивувати відвідувачів і дарувати незабутні враження як дорослим, так і юним гостям «Обнови». Цьогоріч свято готують майже 1000 учасників, тож програма буде на будь-який смак! Гостей фестивалю зустрічатимуть актори «Театру анімації Івана Бутняка». Не помітити їх буде важко ! «Обнова-фест» презентує дитячий простір для найменших гостей фестивалю – «Обноваленд». У програмі: майстерні стрінг-арту, ебру, індіанс, малювання та, навіть, шуму дощу. На діток чекають також аквагрим, іграшки, унікальні еко-констуктори, бізнес-лекції та ще дуже багато цікавинок.

     Вистачатиме й майстерень для дорослих – ляльки-мотанки та живопис, писанкарство та соломоплетіння, декупаж, народні танці та банси. А ще вперше на фестивалі запрацює кузня! Цікавими і пізнавальними будуть літературні читання, які модеруватиме чернівецький письменник Максим Дупешко та вуличний університет (модератор – отець Руслан Боровий).

     Цього разу знаних науковців, богословів, музикантів та громадських діячів просто неба об’єднають слова Блаженнішого Любомира Гузара  – «Бути людиною». Музична сцена на «Обнові» буде різноманітною і вражаючою: театр-студія «Гердан», «Пенсія», «Еффата», «ZAPAL», «БУК», «Decorum»,  «Кана», «Voanerges», «КораЛЛі», «TaRuta» «МЕРІ» та «KOZAK SYSTEM». Увага !  У програмі будуть і не анонсовані зіркові артисти!

     Яскравим завершальним акордом фестивалю стане вогняна сцена – цьогоріч полум’я приборкуватимуть формація “Тіні вогню”, театр вогню і світла «OBRIY»  (переможці конкурсу WOW show fest 2018) та Sisters Project. На Зелені свята «Обнова-фест» знову поєднає українську духовність, патріотизм і традиції. За попередні роки фестиваль відвідали десятки тисяч гостей. Він по праву став улюбленим родинним та молодіжним святом не лише для м. Чернівці та Буковини, але й для Західної України.

     Отож, усі на ювілейну «Обнову» ! Творимо історію фестивалю разом !

     Деталі на сайті: www.obnovafest.cv.ua

      

     Вартість благодійного квитка – 80 грн.,                                                                  

     для пенсіонерів та школярів – 40 грн,

     дошкільнята і учасники АТО – безкоштовно

      

     Читай також

    • Започаткували Обнова-фест, поєднали 15 пар та гартують українців: історія товариства у Чернівцях, яке відзначило 25-річчя
    • Благодійний міні-фестиваль Будуємо Україну Разом у Вознесенську
    • ТОП-5 запитань про Вітер на-Дії 2022
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.