Де є Бог?

Читай також

 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
 • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
 • «…Бо Моя сила в немочі показується»
    • Де є Бог?

     Пошуки сенсів та місце Бога в житті сучасної молоді — те, що стало поштовхом до жвавої дискусії на Першому всеукраїнському „Форумі молодіжних лідерів та душпастирств“ у Львові.

     65% молоді вважає, що Бог важливий, а 35 % взагалі так не вважають. Сучасну молодь найбільше турбують питання економіки, зростання, захист прав людини та працевлаштування.

     Брат Сергій капуцин із Києва:

     „Ми багато говоримо про солідність, патріотичні мрії. А де поміж тим усім духовність, Бог? Моя мрія, щоб, як символ того, що Україна — християнська держава, в центрі Києва, де пожвавлений монумент Леніна, постала фігура Матері Божої. Щоб без жодних сумніві люди збиралися на „Марш за життя“. Бо серце людини може зворушити тільки небо“.

      

     Андрій Фендик, представник ГО „Спілка української молоді“:

     „Зараз багато молодих людей шукають Бога для себе і всередині себе. Навколо себе треба будувати християнську любов, віру в Бога — не фанатичну чи легковірну, а свідому. Старатися познайомити своїх друзів із Богом через власний приклад“.

     Сергій Даліщинський, представник францисканської молоді:

     „Де є Бог? Гарне питання. Для мене Бог — найбільший авторитет перш, на Якого можу опиратися. Найбільшу молитву, яку я чув: „До чого мене кличеш, Боже“. Людина шукає себе, але прагне знати, як це бачить Бог: „Згасла моя сила — надія моя на Господа“.

     Хотів би щоб було більше християн у політиці. Мало бачимо християнських законів. На практиці нема релігійної свободи. Церква сама покинула політику, можливо, варто змінити думку“.

     Софія Опацька, проектор Українського католицького університету:

     „Є люди, які про це навіть не думали. Тому важливо працювати не лише з тією молоддю, яка шукає відповіді, а й з тією, яка ніколи й не задумувалася про ці питання. Чи знаємо як працювати з ними? Бо, справді, завжди простіше говорити з тим, хто говорить із тобою однією мовою, а як бути із тим, хто взагалі цього не хоче?“

     Репортажі – Тетяна ТРАЧУК і Наталія ПАВЛИШИН

     Фото  – Миколайко МИРОСЛАВОВИЧ

      

     Читай також

    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
    • «…Бо Моя сила в немочі показується»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"