Подяка за дар віри: святкування 1030-річчя хрещення Русі-України в Івано-Франківську

Читай також

 • Для всіх і кожного. Книжкові новинки до зимових свят від видавництва «Свічадо»
 • “Апостоли в повному значенні того слова”
 • Петро та Павло: (не)відомі апостоли
    • Подяка за дар віри: святкування 1030-річчя хрещення Русі-України в Івано-Франківську

     Епіцентром відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі стане центральна частина нашого міста, зокрема майдан А. Шептицького.

     28 липня по всій Україні пройдуть масштабні заходи з нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Русі-України. З цієї нагоди на майдані Андрея Шептицького, поруч Архікатедального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, відбудеться Архієрейська Божественна Літургія, яку звершить Митрополит Володимир Війтишин у співлужінні численного духовенства з усього Прикарпаття. В часі Служби Божої присутні матимуть нагоду відновити свої обіцянки Богу в святому Хрещенні. Урочисте богослужіння розпочнеться об 12:00 год.

     По завершенню Архієрейської Літургії, на площі Ринок біля міської ратуші городяни міста та гості візьмуть участь у молитві за Україну, яка розпочнеться о 14.00 год. Її екуменічно проведуть представники всіх християнських конфесій міста. Відтак духовенство освятить воду та поблагословить нею присутніх вірян.

     НагадаємоЧин відновлення хресних обітів у день Святого рівноапостольного князя Володимира у 2006 році в Українській Греко-Католицькій Церкві запровадив тодішній Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Любомир. Відтоді щороку в усіх храмах в Україні та в усьому світі вірні після Літургії відновлюють свої хресні обіти.

     Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

     Читай також

    • Для всіх і кожного. Книжкові новинки до зимових свят від видавництва «Свічадо»
    • “Апостоли в повному значенні того слова”
    • Петро та Павло: (не)відомі апостоли
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.