Відтепер у Вроцлавському університеті є пам’ятна таблиця Митрополиту Андрею Шептицькому

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Відтепер у Вроцлавському університеті є пам’ятна таблиця Митрополиту Андрею Шептицькому

    У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Митрополиту Андрею Шептицькому.

    Саме у цьому виші він навчався упродовж 1884−1887 років.

    Участь у відкритті взяли представники місцевого самоврядування Львова та Вроцлава, родини Шептицьких, а також ректор Вроцлавського університету і духовенство, зокрема отці УГКЦ.

    На пам’ятній таблиці зображений портрет молодого Митрополита Андрея Шептицького та розміщений текст українською, польською й англійською мовами.

    «Вітаю всіх друзів зі Львова. Дякую ректору за таку подію. Це один з останніх моїх актів як мера Вроцлава. Дякую, що так багато друзів з України хочуть бути із Вроцлавом», — сказав мер Вроцлава Рафал Дуткєвіч.

    Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко підкреслив: “Митрополит Андрея Шептицький —це постать, якаі надихає і мотивує. В сьогоднішньому часі великих змін і дуже непростому часі для України, коли є агресія з боку Росії, важливо мати моральних постатей, які покажуть шлях, куди йти. Я вчора переглядав різні переписки і листи. Час перебування Митрополита Шептицького у Вроцлаві — це час, коли формувалось багато його поглядів. Важливо, що цей шлях є сьогодні ознакований. Це важливий спільний знак для України і Польщі»

    «Радію, що у багатокультурному Вроцлаві, де є багато українців, маємо ще одне місце, важливе для УГКЦ. Митрополит Андрей Шептицький був студентом цього університету. Радію, що, завдяки співпраці влади Львова і Вроцлава, ця ідея реалізована», — сказав єпископ Вроцлавсько-Ґданський Української Греко-Католицької Церкви Володимир Ющак.

     

    Джерело

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.