“Великі Папи”: в грудні на екрани вийде новий документальний фільм

Читай також

 • Реакція Ватикану на Голодомор в Україні: чи належно реагував Святий престол
 • Глава УГКЦ: «З гробу святого Петра кажемо Риму і світові: Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!» 
 • У Ватикані відбулася зустріч єпископів Синоду УГКЦ із Папою Франциском
    • “Великі Папи”: в грудні на екрани вийде новий документальний фільм
     В осідку Вікаріату Римської дієцезії відбулося представлення документальної серії «Великі Папи», що в грудні вийде на екрани італійського телебачення.

     В період, коли здається, що ми втратили відчуття прекрасного та сенс взаємоподілу, важливо віднаходити спільні шляхи, аби передавати трансцендентне, «працювати разом, хоч і використовуючи різні мови». На цьому наголосив Паоло Руффіні, Префект Дикастерії в справах комунікації, представляючи проект «Великі Папи» – документальний серіал, приготований компанією «Discovery Italia» у співпраці з компанією «Officina della Comunicazione» та Дикастерією в справах комунікації.

     Представлення відбулося в зали Примирення в осідку Вікаріату Римської дієцезії. Монсеньйор Даріо Віґано, Асесор Дикастерії в справах комунікації, розповів про деякі деталі. Чотири серії, кожна з яких тривалістю 75 хвилин, присвячені Папі Францискові, Венедиктові XVI, святим Іванові Павлові ІІ та Іванові ХІІІ, вийдуть в ефір у вечірній прайм-тайм, починаючи від 13 грудня. За словами монсеньйора Віґано, «Discovery» вперше запропонувала серійну продукцію на таку тему.

     Історія, поширена на сучасність

     Серіал розповідає про найзначущіші моменти понтифікатів Джузеппе Анджело Ронкаллі, Кароля Войтили, Йозефа Ратцінґера та Хорхе Маріо Берґольйо через безпосередні свідчення тих, хто був близьким з ними, тих, які зустрічали їх під час офіційних подій, вивчали їхню спадщину або ж знайшли в них натхнення для свого життя та діяльності. Кожен зі свідків розповідає особисті життєві випадки, внутрішні моменти, які змальовують незвичайні портрети цих великих мужів.

     Знакові понтифікати

     Кожен з цих Римських Архиєреїв своїми вчинками перемінив біг історії, часто сприяючи епохальним перемінам. Захоплююча розповідь «Великі Папи» – це розповідь про чотирьох героїв віри, що зосереджує увагу на 60 роках історії, досліджуючи також і протиріччя, якими вони були позначені. Від «Доброго Папи», який з великою людяністю попровадив Другий Ватиканський Собор до «Папи революціонера», першого, який взяв ім’я Франциск, згадуючи про «Божого атлета», що перевів Церкву в третє тисячоріччя та смиренного «Папу зречення».

     VaticanNEWS

     Читай також

    • Реакція Ватикану на Голодомор в Україні: чи належно реагував Святий престол
    • Глава УГКЦ: «З гробу святого Петра кажемо Риму і світові: Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!» 
    • У Ватикані відбулася зустріч єпископів Синоду УГКЦ із Папою Франциском
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.