5-ті! Ювілейні! Ще й такі грандіозні!

Читай також

 • Відвідинами Патріаршого Прокатедрального Собору Святої Софії та візитом у Ватикан розпочались італійські канікули для української молоді зі сходу, півдня та центру України
 • «Зібрати в розсіяні сущих» і зібратись в розсіяні сущим — не лише завдання душпастирства молоді, а й екзистенційна місія», — отець Роман Демуш на Синоді Єпископів УГКЦ у Зарваниці
 • Духовно-формаційна програма «Прийди і подивися» зібрала молодіжних апостолів, які нестимуть правду про Христа до всієї молоді
    • 5-ті! Ювілейні! Ще й такі грандіозні!

     «Дивись, яку любов нам дав Отець Небесний Наш!!! Щоби нам називатись і бути дітьми Його!»

     5-ті! Ювілейні! Ще й такі грандіозні! Єдине, що можна сказати – це привітати тих, хто невтомно трудився, для того, щоб ці реколекції відбулись! Ви робите велику справу на славу Божу! Нехай Господь вас і далі благословляє в нелегкому служінні ближньому!

     Кожні реколекції є особливі. Ці не виняток. «Іди за мною!» Як мало і одночасно багато змісту в цих словах! Роздумувати над цим покликом Божим нам допомагав о. Юстин Бойко – надзвичайно щирий, добрий і позитивний отець. В його товаристві відчуваєш особливу благодать спокою, миру, любові і радості. Впродовж вихідних отець розповідав про Бога, Його діла, про Його голос, котрий промовляв і промовляє продовж віків до людини. А почути голос Господній і відкликнутися на нього має відвагу не кожен! Детально отець розповів про постатей зі Старого і Нового Завітів до котрих промовляв Господь. (Старий Завіт – Авраам і Самуїл, Новий Заповіт – Діва Марія і апостол Павло). Час присвячений конференціям минав дуже швидко і, переконана, що кожному хотілось ще і ще слухати науки отця Юстина.

     А поза науками вражала натхненна і тепла атмосфера, яку творив кожен із нас за розмовами, співами та іграми. Дуже вразили сценки, які готували учасники разом з братами-семінаристами. Незвично було зображати уривки зі Святого Письма. Але кожен впорався зі своєю місією якнайкраще.

     Окрема величезна подяка сестрам-служебницям, котрі як невтомні бджілки трудились для того, щоб нас нагодувати і бути разом з нами на молитві.

     Реколекції закінчилися Божественною Літургією та словами вдячності для усіх учасників, обновлян, братів-семінаристів, сестер і о. Юстина.

     Дякую обновлянам за такий гарний і пам’ятний подарунок – календар присвячений ювілейним, 5-им реколекціям. Перегляд його сторінок подібний до подорожі в минуле!

     Прошу Бога, щоб дав мені можливість відвідати і 10-ті ювілейні реколекції! :-) Дякую Вам, друзі, за вашу любов!

     «Іди за мною!» – Бог кличе усіх, май сміливість почути Його голос у своєму серці!!!

     Учасниця реколекцій

      

     Відгуки учасників реколекцій:

     Мені вперше випала нагода бути на реколекціях з молоддю “Обнови” в Перемишлі. І я жодної хвилини не пошкодував, що взяв участь у них. Багато нових знайомств, цікавих людей та непересічних вражень, поряд з незабутніми та змістовними проповідями о. Юстина Бойка та материнське піклування сестер Служебниць створили неймовірну атмосферу цих реколекцій. На них я насправді відпочив як духовно, морально та фізично від буденності та щоденних клопотів. Хочеться подякувати всім, хто організовував, допомагав та брав у них участь – ви неймовірні.

     Назар Касперський

      

     Реколекції – це хороша нагода для того, щоб подумати про своє життя, побути в душевному середовищі щирих та прогресивних людей. Ці три дні подарували мені хороші знайомства, ресурс, показали точки до росту. Окреме дякую Сестрам Служебницям за чудові пісні, тепло та спільну молитву.

     Оксана Бриндзак

      

     Час реколекцій – завжди особливий. Найціннішою є можливість зупинитися і послухати найважливішого реколектанта в нашому житті – Святого Духа! На цих передріздвяних реколекціях Він промовляв до нас через неймовірного о. Юстина Бойка. Це був час справжньої і щирої радості, час духовного пізнання і час роздумів. Не перестаю дякувати Богові за ці незліченні свідчення Його безмежного любові до нас.

     Оля Білик

      

     Ці реколекції були особливими. Так багато неймовірно хороших, цікавих і просто чудових людей, неймовірно тепла атмосфера і доброта та турбота сестер дали вудчуття, що рай тут – на Землі. Дякую, вам всім за незабутній час.

     Володя Маруняк

      

     Це, мабуть, найкращі з реколекцій, які коли-небудь відвідувала.

     Вдячна щиро Люблінській Обнові за всі зусилля і працю, отцю, який є близьким до людей, сестрам за служіння. Дякую за музичні молитви, за відкритість. Насправді словами важко описати пережитий час :-)

     Тепло сердець відчувалось фізично.

     Дзвінка Набитович

      

     Наука. Молитва. Дружба. Спілкуванння… Все це вміщується в одне слово – Реколекції, які відбулися в Перемишлі завдяки членам спільноти «Обнова» м. Люблін та сестрам Згромадження Служебниць НДМ. Дякую усім, хто був разом. :-) Це були ті дні, які залишаться в моїй пам`яті назавжди.

     Ігор Базан

     Читай також

    • Відвідинами Патріаршого Прокатедрального Собору Святої Софії та візитом у Ватикан розпочались італійські канікули для української молоді зі сходу, півдня та центру України
    • «Зібрати в розсіяні сущих» і зібратись в розсіяні сущим — не лише завдання душпастирства молоді, а й екзистенційна місія», — отець Роман Демуш на Синоді Єпископів УГКЦ у Зарваниці
    • Духовно-формаційна програма «Прийди і подивися» зібрала молодіжних апостолів, які нестимуть правду про Христа до всієї молоді
     • Оціни

      [ratemypost]