Магістерська програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» УКУ отримала державне визнання

Читай також

 • Зріст людини не там, де легко, а де є випробування та труднощі»: в УКУ презентували книжку «Бог діє вчасно»
 • Кожна смерть несе в мені зміну: укріплює вірність, зобов’язує, – артилеристка Ірина Драгущак, випускниця УКУ
 • Святість людського тіла. Цілісний розвиток людини у світлі антропології св. Івана Павла ІІ
    • Магістерська програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» УКУ отримала державне визнання

     Освітня програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» Українського Католицького Університету отримала державну акредитацію другого (магістерського) рівня вищої освіти. В лютому цього року її перші випускники вже отримали дипломи магістрів за спеціальністю «Богослов’я» державного зразка.

     Програма створена на базі Катехитично-педагогічного інституту у співпраці з Філософсько-богословським факультетом УКУ. Першочергово вона спрямована на формування християнських педагогів. Її випускники – промотори християнського виховання: вчителі предметів духовно-морального спрямування, катехити, педагоги-організатори позакласного та позашкільного навчання, організатори культурно-освітніх та духовних заходів.

     «В основу цієї освітньої магістерської програми лягла унікальна модель, в якій поєднано богослов’я, педагогіку та дозвіллєзнавство, – наголошує керівник програми пан Назар Дуда. – Таке поєднання дає нам можливість найкраще підготувати студентів до їх подальшої роботи в ділянці духовно-морального виховання та дозвілля. Ефективно використовуючи набуті знання, випускники нашої програми можуть активно впливати на формування якісного рівня християнської педагогіки та сприяти цілісному розвитку окремої особистості на основі християнських цінностей і традиції».

     – Я вступив на магістерську програму «Християнська педагогіка та організація дозвілля», бо отримані тут знання дають мені можливість розвиватися в сфері моєї майбутньої діяльності, – говорить Даниїл Остюк. – На моєму курсі багато людей з різним досвідом, і тут ми маємо можливість поділитися ним, обмінятися думками, і, звичайно,- отримати нові знання в галузі, в якій вже працюємо чи плануємо працювати.

     – Хочу сказати про високий рівень викладачів. І місцевих, і тих, яких запрошують з-за кордону, – розповідає Ганна Буряк. – Вони не тільки охоче діляться своїм досвідом, але й своїм особистим життям засвідчують, що засади християнської моралі вже практикуються в теперішньому суспільстві, зокрема в сучасній освіті.

     – Звичайно, що за час навчання ми не осягнемо глибин усіх богословських трактатів, – зауважує Мар’яна Корчинська, – але маємо можливість знайти відповіді на ті богословські питання, які нас давно цікавили, отримати цікавий сучасний педагогічний досвід, а ще – відчути себе частиною УКівської спільноти та отримати диплом Українського католицького університету.

     Абітурієнтами програми «Християнська педагогіка та організація дозвілля» можуть стати особи, які мають диплом бакалавра з різних спеціальностей. Заочна форма навчання дає можливість поєднати його з роботою. Тривалість – 1,5 роки. Навчання включає 3 навчально-екзаменаційні сесії, дослідницьку і педагогічну практику та виконання дипломного проекту. Програма має державну акредитацію. ЇЇ випускники отримують диплом магістра за спеціальністю «Богослов’я».

     Читай також

    • Зріст людини не там, де легко, а де є випробування та труднощі»: в УКУ презентували книжку «Бог діє вчасно»
    • Кожна смерть несе в мені зміну: укріплює вірність, зобов’язує, – артилеристка Ірина Драгущак, випускниця УКУ
    • Святість людського тіла. Цілісний розвиток людини у світлі антропології св. Івана Павла ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.