Центр імені святого Івана Боско: перспективні професії для тебе

Читай також

 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
 • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
 • «…Бо Моя сила в немочі показується»
    • Центр імені святого Івана Боско: перспективні професії для тебе

     Центр імені святого І. Боско: перспективні професії для тебе «Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско» — це якісна професійна освіта, поєднана з християнським вихованням. Тут є нагода здобути перспективну професію, затребувану на сучасному ринку праці, а також під час навчання отримати якісний практичний досвід, в тому числі й за кордоном.

     Навчання тут — безкоштовне, а по його завершенню випускники отримують диплом державного зразка.

     Так, у Центрі святого І. Боско впродовж півтора року є можливість здобути фах кухаря, навчаючись на найсучаснішому обладнанні та практикуючись у кращих закладах міста. Є також все найнеобхідніше для навчання офіціантів та барменів. Найстаранніші студенти проходять практику у Словаччині, Італії, Німеччині.

     Ще одна досить популярна сьогодні професія — перукар-модельєр. Тут за рік можна освоїти всі види перукарської майстерності: стрижки, укладки, зачіски, фарбування, колорування. Для навчання є все найнеобхідніше — чудовий зал, де проходять практичні заняття, манекени, інструменти. Учні мають можливість практикуватися в салонах краси Львова. Для багатьох це нагода працевлаштуватися.

     Для учнів, які вже після 9 класу готові здобувати фах, із яким можна відкрити власну справу у Центрі ім. св. І. Боско є напрям «столяр, різьбяр». Тут вчать всього, починаючи від заготовлення матеріалів, виготовлення деталей і самого виробу до відчитування архітекторських проектів та прорахунку затрати на виріб і його продажу за ринковими цінами.

     Цьогоріч вперше відкриють нову спеціальність — автомеханіка. Викладатимуть її провідні фахівці з кращих технічних вишів, а також практики. Майстерня, яку вже невдовзі відкриють, буде базуватися на сучасному обладнанні.

     Планують також відновити підготовку швачка, кравець. Для цього в Центрі є обладнана величезна майстерня. Де є все найнеобхідніше, щоб навчитися від моделювання, розкроювання до пошиття одягу за найновішими світовими тенденціями.

     Навчання у Центрі ім. св. І. Боско проходить у дружній атмосфері разом із вчителями-практиками. Також тут є можливість реалізовувати свої таланти на дозвіллі та проживати в комфортних умовах поруч із навчальним закладом.

     «Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско» діє під проводом отців Салезіянського Згромадження УГКЦ.

     Адреса Центру:  м. Львів, Кривчицька Дорога, 17 А.

     Тел.: (067) 840-42-03, (073) 033-37-31, (032) 290-32-11 www.mnz.org.ua

      

     Читай також

    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
    • «…Бо Моя сила в немочі показується»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"