СпільноТи: новий мобільний додаток УГКЦ 

Читай також

 • У Львові презентуватимуть книжку Глави УГКЦ
 • Декади місійності 2023 року. Роздуми у другий рік повномасштабного вторгнення. Празник Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа – «Особисте утвердження у вірі»
 • Святий Престол закликає дбати про наш спільний дім
    • СпільноТи: новий мобільний додаток УГКЦ 

     Українська Греко-Католицька Церква розробила мобільний додаток, що містить основну контактну інформацію про парафії та діючі спільноти УГКЦ в Україні та за кордоном.


     Церква це не холодна будівля, а живий організм, який розвивається і росте, показати все багатство нашого різноманіття

     “Це такий собі кишеньковий довідник.” – каже Ірина Владимір, один з ідейників проекту. “Його основна мета – показати, що Церква це не холодна будівля, а живий організм, який розвивається і росте, показати все багатство нашого різноманіття.”

     Мобільний додаток розроблено на базі Інтерактивної Карти УГКЦ, яка сьогодні налічує дані про більш ніж 2800 парафій і осередків УГКЦ та доповнено інформацією про діючі мирянські рухи та спільноти.

     Він працює в режимі карти і показує перелік усіх парафій, що знаходяться навколо користувача та спільнот, які до них належать.  Доступна функція універсального пошуку за основними характеристиками, а також можна обирати свої улюблені парафії чи спільноти і отримувати сповіщення про оновлення інформації про них.


     У спільноті ми зустрічаємо Христа, знаходимо підтримку, зростаємо духовно

     “Християнин немислимий без спільноти, хоч би найменшої. У спільноті ми зустрічаємо Христа, знаходимо підтримку, зростаємо духовно.” – додає Максим Гонтар, технічний керівник проекту.

     Додаток безкоштовний та вже доступний для завантаження на платформах iOS і Android.


     Спільноти –  проект Комісії у справах молоді та Комісії у справах мирян УГКЦ

     Спільноти –  проект Комісії у справах молоді та Комісії у справах мирян УГКЦ – підкреслив координатор проекту, секретар Патріаршої комісії у справах молоді, Орест Гевак .

     Детальнішу інформацію можна дізнатись на сайті https://spilnoty.pp.ua/ або на сторінці у фейсбук.

     Варто зазначити, що це вже не перший подібний проект Української Греко-Католицької Церкви. Раніше було розроблено Дивенсвіт Календар УГКЦ, Молитовник УГКЦ, та мобільний додаток з цитатами Блаженнішого Любомира.

     Підготувала Ірина ВЛАДИМІР

     Читай також

    • У Львові презентуватимуть книжку Глави УГКЦ
    • Декади місійності 2023 року. Роздуми у другий рік повномасштабного вторгнення. Празник Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа – «Особисте утвердження у вірі»
    • Святий Престол закликає дбати про наш спільний дім
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 1 / 5. Vote count: 1

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі