Колишні ув’язнені пішли у похід Карпатами, який організували волонтери УГКЦ

Читай також

 • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
 • «Людина повинна відкривати, хто вона є, а не обирати»
 • «Сексуальність не існує сама по собі, вона є ознакою ЛЮДИНИ»
    • Колишні ув’язнені пішли у похід Карпатами, який організували волонтери УГКЦ

     «Вершини під ногами» так називався 4-ох денний похід  Карпатими у межах соціального проекту  підтримки неповнолітніх ув’язнених «Небо над головами». Гірський похід тривав з 18 по 21 вересня і був організований волонтерами пенітенціарного душпастрства УГКЦ Василем Возняком та Софією Сенютою.

     Провідником по горах став Роман Сус. Учаснки походу мали 3 ночівлі у наметах і вийшли на гору Ігровець.

     «Завдяки досвіду волонтерства у в’язницях я зрозумів, що ми можемо підтримати і допомогти хлопцям, які виходять з колоній організовуючи їм активне дозвілля, – розповів засновник соціального проекту підтримки неповнолітніх ув’язнених «Небо над головами» Василь Возняк, – під час нашого походу у гори ми допомагали один одному долати труднощі пов’язані з походом, підтримували один одного і просто відпочивали насолоджуючись красою гір» – зазначив волонтер.

     За його словами, час, увагу і повагу, які волонтери приділяють колишнім ув’язненим на волі є вкладом у майбутнє суспільства. «Адже людина, яка перебуває чи перебувала у в’язниці має гідність даровану Богом і ми, волонтери, віримо, що кожна людина маючи хороший приклад зможе  одного разу прийти до Бога і через покаяння і прощення отримати мир, якого ми всі прагнемо» – розповів Василь Возняк.

     «Мені дуже сподобався похід у Карпати хоч і підчас експедиції було холодно, але після того як я піднявся на вершину, то там забув, що таке холод, –  ділиться враженнями учасник походу Іван, –  бо красу, яку я побачив з гір не передати словами».  

     Він розповів: «Було приємно відчувати підтримку учасників походу, без інтернету і телефонного зв’язку ми мали багато часу на спілкування і оглядання краси гір. Враження і пригоди від походу будуть ще довго зігрівати мене і дарувати натхнення завжди рухатись вперед до поставленої цілі», – додав Іван.

     Організатори походу дякують меценатам , які своїми фінансовими внесками  допомогли зібрати кошти пов’язані з витратами походу «Вершини під ногами».

     Прес-служба соціального проекту підтримки неповнолітніх ув’язнених «Небо над головами»

     Читай також

    • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
    • «Людина повинна відкривати, хто вона є, а не обирати»
    • «Сексуальність не існує сама по собі, вона є ознакою ЛЮДИНИ»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.