«Карітас-Київ» підтримав проект «Мистецтво за межами»: на аукціоні придбали картини на понад 73 000 гривень

Читай також

 • 27 травня відбудеться онлайн-обговорення фільму «Клятва» Майкла Саксі
 • Що робити коли сіли батарейки? «Карітас-Київ» проведе онлайн-семінар «Емоційне вигорання»
 • Останній шанс для твого проекту! Поспіши! Встигніть подати заявку на конкурс мікрогрантів від Карітас-Київ
    • «Карітас-Київ» підтримав проект «Мистецтво за межами»: на аукціоні придбали картини на понад 73 000 гривень

     30 жовтня в колоннiй залi КМДА вiдбувся благодійний аукціон картин створених особами з інвалідністю. Виставка та аукціон соціального проекту «Мистецтво за межами» відбулися за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ».

     Під час виставки було представлено 48 картин, які були написані вихованцями Ніжинського дитячого будинку-інтернату та жінками з інвалідністю Замглайського психоневрологічного інтернату.

     На аукціоні було виставлено 47 картин, з яких продано 34. На торгах отримано 73 500 гривень.

     Організатори зазначають, що всі кошти, отримані від благодійного продажу картин, будуть спрямовані на придбання необхідних матеріалів для художньої студії в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті та створення творчої студії в Замглайському жіночому психоневрологічному інтернаті

     Керівник проекту  «Мистецтво за межами» Юлія Заярна розповіла: «Завдяки цьому аукціону і коштам вихованці інтернатів зможуть надалі розвиватися творчо, навчатися і вдосконалювати свою майстерність, а обдаровані художники матимуть змогу створювати нові дивовижні полотна, щоб через них доносити до всіх нас важливість підтримки дітей та людей з інвалідністю».

      «Я задоволена результатом, вірила що картини зацікавлять багатьох. Приємно, що люди вели захопливу боротьбу за те, щоб придбати наші шедеври, – зазначила організатор проекту,  художниця Анастасія Лазаренко, – Можна сказати моя мрія здійснилась, ми це зробили на достойному рівні, а особливі митці заявили про себе гучно!»

     Перед початком аукціону до КМДА приїхали автори картин – діти та молодь з інвалідністю вихованці Ніжинського дитячого будинки-інтернату.

     Для вихованців інтернату був організований перегляд вистави. Перед художниками виступили учні 23 школи міста Києва.

     Завершилась програма врученням дипломів художників авторам картин проекту “Мистецтво за межами”.

     На благодійному аукціоні “Мистецтво за межами ” були присутні представники Благодійного фонду «Карітас-Київ», представники Національної Асоціації художників та скульпторів України та гості виставки, які взяли участь  аукціоні  картин.

     Нагадуємо, 22 жовтня в примiщеннi КМДА відбулось відкриття унікальної виставки картин, які були створені вихованцями Ніжинського дитячого будинку-інтернату та жінками з інвалідністю Замглайського психоневрологічного інтернату.  Проект «Мистецтво за межами» реалізується за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ». Соціальний проект «Мистецтво за межами» переможець конкурсу міні-грантів, що проводився благодійним фондом «Карітас-Київ» у рамках реалізації проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

     PR-менеджер Благодійного фонду “Карітас-Київ”Василь Возняк

     Читай також

    • 27 травня відбудеться онлайн-обговорення фільму «Клятва» Майкла Саксі
    • Що робити коли сіли батарейки? «Карітас-Київ» проведе онлайн-семінар «Емоційне вигорання»
    • Останній шанс для твого проекту! Поспіши! Встигніть подати заявку на конкурс мікрогрантів від Карітас-Київ
     • Оціни

      [ratemypost]