Папа до учасників паломництва Тезе у Вроцлаві

Читай також

 • Екобюро УГКЦ здійснило переклад апостольського повчання «Laudate Deum» на українську мову
 • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
 • Реєструйтеся на поїздку на Європейську зустріч молоді Taizé!
    • Папа до учасників паломництва Тезе у Вроцлаві

     Спільно відкривати те, як вкорінення у вірі запрошує та готує виходити назустріч ближнім, відповідаючи на нові виклики нашого суспільства, закликав Папа Франциск у посланні до учасників новорічного паломництва, організованого у Вроцлаві екуменічною спільнотою з Тезе.

     Польське місто Вроцлав став у ці дні справжньою молодіжною столицею Європи, приймаючи юнаків і дівчат з усіх сторін континенту на молитовно-екуменічну зустріч Нового року. Саме у Вроцлаві розпочинається вже 42-ме з черги «Паломництво довіри на землі», організоване екуменічною чернечою спільнотою з маленького французького поселення Тезе.

     До учасників зустрічі, яка розпочнеться в суботу 28 грудня 2019 р., й закінчиться 1 січня 2020 року та буде проходити на тему: «Завжди в дорозі. Ніколи не викорінені», надійшли побажання від глав різних конфесій. За підписом Державного Секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна надійшло послання також і від Папи Франциска, який, перш усього, нагадав, що цьогорічна зустріч проходить у Польщі, на батьківщині його попередника святого Івана Павла ІІ. Святіший Отець запевнив, що супроводить цю зустріч молитвою та заохочує поглибити разом із польськими християнами вибрану тему, що стосується вкорінення у вірі. Він наголосив, що Польща – це країна, яка має глибоке коріння у вірі, яке дозволило вистояти перед великими випробуваннями, залишатись вірними Христові навіть тоді, коли здавалось, що надія була остаточно розбита.

     «Ці християни наважились повірити в інше майбутнє», – вказав Папа, висловлюючи побажання, щоб молоді люди спільно відкрили те, наскільки вкоріння у вірі кличе й готує до того, аби виходити назустріч ближнім, насамперед, відповідаючи на нові виклики нашого суспільства, зокрема, на небезпеки, які чигають на наш спільний дім. А посилаючись на постсинодальне Апостольке Напоумлення «Christus vivit», він вказав, що «коріння не є якорем, що прив’язує нас до інших часів і заважає нам втілитись у сучасному світі… але, навпаки, воно є тим якорем, який дозволяє нам розвиватися та відповідати на нові виклики».

     Святіший Отець наголосив: «Будьте завжди готові наново вирушати, щоб свідчити Євангеліє та повною мірою бути присутніми для тих, які вас оточують, перш усього,ж для убогих та тих, кому найменше пощастило».

     Послання закінчується благословенням Святішого Отця для молоді, що бере участь у зустрічі, для братів зі спільноти Тезе, як також для всіх, хто в ці дні відкрив свої домівки для прочан, та його закликом до молоді: «Нехай же віра Пречистої Діви Марії, Яка також вирушила “з поспіхом”, підтримає порив вашої довіри до Її Сина».

     Слід згадати, що «Паломництво довіри» відбувається у Вроцлаві вже втретє, а вп’яте – в Польщі. Серед молодих людей з 60-ти країн світу найбільше буде юнаків і дівчат з Польщі, а після них найчисленнішими будуть молоді паломники з України. Очікується понад 15 тисяч молодих людей з усієї Європи.

     Джерело: Vatican NEWS

     Фото: CREDO

     Читай також

    • Екобюро УГКЦ здійснило переклад апостольського повчання «Laudate Deum» на українську мову
    • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
    • Реєструйтеся на поїздку на Європейську зустріч молоді Taizé!
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.