Кліп черниці за 3 дні зібрав 50 тис переглядів у Youtube

Читай також

 • «Ти просто скажи». Нова пісня християнського гурту PopryVse
 • “Дякую, Ісус!”. Джастін Бібер випускає новий альбом “Зміни”
 • Гурт MetaNoya презентував свій перший альбом у Політехніці та УКУ
    • Кліп черниці за 3 дні зібрав 50 тис переглядів у Youtube

     31 січня випустила кліп “Займись мною” (це слова до Ісуса з молитви о. Долідно Роутоло), а вже сьогодні 3 лютого майже 50 000 людей його переглянули.

     «Займися мною» — так називається кліп, який представила 31 січня 2020о. с.Яніна (Анна Качмажик), і до 2 лютого він уже набрав близько 30 тисяч переглядів. Із перших же секунд помітно, що це не аматорський запис, викладений у Мережу просто з бажання доброго серця. Це високопрофесійний продукт, хоч і не дуже пасує говорити такі сухі слова стосовно ніжної пісні-звертання до Спасителя.

     Сестра Яніна належить до Згромадження Служниць Пресвятої Діви Непорочно Зачатої. Зйомки проводилися у храмі Божого Провидіння у Варшаві (Вілянів). Це дебют с.Яніни, підготовлений з великим старанням і професійним умінням; цим кліпом і піснею сестра розпочинає своє особливе служіння. Вона пропонує не «просто музику», але хорошу музику і фаховий підхід до цієї сфери культурного життя, зокрема молодіжного життя, а нинішня молодь мало зацікавлена у непрофесійно зроблених речах, навіть якщо вони виходять від людей Церкви і самі по собі несуть гарний зміст…

     Пісня «Займися мною» стане титульною для диску с.Яніни, вихід якого заплановано на квітень. «Займися мною — це прагнення кожного серця, — цитує слова сестри Stacja7. — Кожен, без огляду на стать, колір шкіри, національність чи віросповідання, без огляду на соціальний статус, професійні ролі та політичні погляди — волає, різними голосами: займися мною! — щоби заспокоїти свій голод любові. Цей голод любові — єдина річ, перед якою всі рівні. Кожен хоче любити, хоче комусь себе віддати, хоче взаємності».

     Почесний протекторат над цим ліпом і очікуваним диском с.Яніни прийняли кардинал Казімєж Нич, архієпископ Войцей Поляк і саме Згромадження Сестер Служниць Пресвятої Діви Непорочно Зачатої.

     Сестра стала у Польщі католицькою музичною «зіркою» завдяки своїй паломницькій переробці хіта «Деспасіто», який набрав 2,5 млн переглядів на ютубі. Цей успіх став для неї несподіванкою, але й натхненням створити власний альбом. У цьому їй допомагає композитор Томаш Конфедерак. На дебютному альбомі с.Яніни плануються пісні у стилі поп з елементами фолку, кантрі, ритм-енд-блюз, блюґрасс. Усі тексти — авторства самої с.Яніни.

     Джерело: CREDO

     Читай також

    • «Ти просто скажи». Нова пісня християнського гурту PopryVse
    • “Дякую, Ісус!”. Джастін Бібер випускає новий альбом “Зміни”
    • Гурт MetaNoya презентував свій перший альбом у Політехніці та УКУ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.