«Карітас-Київ» та «Назарет» проведуть вебінар «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?»

Читай також

 • Віра допомагає, коли знаємо Бога
 • «Подружжя постає не тоді, коли двоє людей вирішують жити разом, це — участь у Таїнстві і неймовірній дії, до якої запрошує сам Бог», — о. Дмитро Романко
 • Любов (до) Бога
    • «Карітас-Київ» та «Назарет» проведуть вебінар «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?»

     «Карітас-Київ» запрошує долучитися до онлайн-семінару «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?», який відбудеться 13 травня о 14:00. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

     Організатори запрошують до участі представників організацій громадського і державного секторів, активних громадських діячів та громадськість.

     Під час заходу лектори розкриють питання залежностей як захворювання, висвітлять проблему співзалежності та поділяться знаннями щодо мотивування узалежнених до проходження реабілітації.

     Юлія Сєргєєва – медичний психолог, психолог Кризового Центру БФ “Карітас-Київ”, консультант програми СЕТА, розповість про залежність як захворювання;

     Наталя Бобик – психолог, арт-терапевт, консультант з хімічної залежності, Керівник амбулаторної програми для співзалежних у місті Львові, окреслить проблему співзалежності та як зрозуміти, що ти знаходишся в залежних стосунках.

     Тарас Потурай – керівник напрямків роботи з узалежненими в ЗРЦ “Назарет”, практикуючий психолог, психотерапевт з залежності та співжалежності, говоритиме про мотивування осіб із залежностями до проходження реабілітації.

     Реєстрація для участі у заході за лінком https://forms.gle/kY2SUic63our1g238

     Реєстрація обов’язкова.

     Онлайн-конференція проходитиме на платформі Zoom, лінк для входу у кабінет користувача буде відправлений на адресу вказану при реєстрації.

     Захід відбудеться з ініціативи Благодійного фонду «Карітас-Київ» у співпраці з Реабілітаційний центр “Назарет”.

     У разі питань телефонуйте: 093-204-14-34.


     PR-менеджер Благодійного фонду “Карітас-Київ”Василь Возняк

     Читай також

    • Віра допомагає, коли знаємо Бога
    • «Подружжя постає не тоді, коли двоє людей вирішують жити разом, це — участь у Таїнстві і неймовірній дії, до якої запрошує сам Бог», — о. Дмитро Романко
    • Любов (до) Бога
     • Оціни

      [rating-system-posts]