Під час фестивалю “Вітер На-Дії” Блаженніший Святослав поспілкувався з молоддю

Читай також

 • Духовно-формаційна програма «Прийди і подивися» зібрала молодіжних апостолів, які нестимуть правду про Христа до всієї молоді
 • На тимчасово окупованих територіях немає жодного католицького священника, — Глава УГКЦ
 • Жити переможно: в УКУ презентували книгу спогадів митрополита Бориса Ґудзяка про Патріарха Йосифа Сліпого
    • Під час фестивалю “Вітер На-Дії” Блаженніший Святослав поспілкувався з молоддю

     Глава Української Греко-Католицької Церкви звернувся до всієї молоді, яка доєдналася до фестивалю «Вітер На-Дії», наголосивши:

     ― Сьогодні маємо унікальну нагоду бути разом, бачити і чути один одного, спілкуватися. У ці надзвичайні обставини відкривають надзвичайні можливості.

     Ми всі відчуваємо, як карантин ізолює, творить дистанції та невидимі бар’єри, спостерігаємо часто, як люди починають боятися один одного…

     Та християнська віра вчить нас дивитися позитивно один на одного. І у форматі фестивалю «Вітер На-Дії» маємо нагоду взаємного спілкування та об’єднання Української Церкви.

     Щоразу, розпочинаючи новий день, чи коли потрапляємо в нові обставини, мусимо по-новому відкривати для себе час і простір, щоб віднайти для себе Господа Бога. Також повинні заново вчитися євангелізувати щодня. По-новому навчитися бути собою, бути Церквою, збиратися разом і не просто святкувати присутність Ісуса Христа, а по-новому засвідчувати Його присутність, вчитися жити по-християнськи.

     Назву «Вітер На-Дії» можна відчитати по-біблійному, як вітер, який завжди несе силу, оновлення. Сьогодні нам особливо потрібна надія. Адже люди втомилися тримати дистанцію один від одного. Нам потрібна надія, щоб це все пережити.

     Бажаю, щоб ви сьогодні глибоко пережили цей «Вітер На-Дії» і щоб промінчик надії засвітився у кожному з нас.

     Після цього молодь із різних куточків України і навіть світу мала нагоду запитати Блаженнішого Святослава про те, що найбільше цікавить.

     З-поміж багатьох запитань було, зокрема про те, що зробити, щоб Церква стала популярною серед молоді. На що Глава УГКЦ відповів:

     ― У палітрі сучасних трендів Церква є однією зі сотні виборів. Цікавою і трендовою для молоді її має зробити сама молодь. Якщо сучасна молодь буде бачити, що є молоді християни, то ви будете агентами промоції церковної присутності.

     Також на запитання про те, як приймати складні рішення Митрополит дав кілька цікавих правил із власного життя:

     ― Зріла людина ― це та, яка бере на себе відповідальність. Тож, найперше раджу: ніколи не спішіть у прийнятті рішень. Нам потрібно дозріти у своєму рішенні. Друге, не сороитеся просити поради. Тобто маєте перемолити і передумати це питання у Божій присутності. Коли в молитві ми питаємо, що робити, то даємо простір Богові, щоб нам підказати. Також не втрачайте нагоди послухати не лише себе, а ще когось. Не думайте, що ви наймудріші, а запитайте думку тих людей, які вас люблять. Порада любові має дуже велику силу. І третє, не соромтеся мати біля себе людей, які з вами не погоджуються. Тоді можете побачити ситуацію з іншого боку.

     Більше запитань та відповідей почуєте, подивившись відео.

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Духовно-формаційна програма «Прийди і подивися» зібрала молодіжних апостолів, які нестимуть правду про Христа до всієї молоді
    • На тимчасово окупованих територіях немає жодного католицького священника, — Глава УГКЦ
    • Жити переможно: в УКУ презентували книгу спогадів митрополита Бориса Ґудзяка про Патріарха Йосифа Сліпого
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"