Глава УГКЦ до Дня пам’яті жертв Голодомору: «Українці мають особливу місію – сказати собі і світові: ніколи більше!»

Читай також

  • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
  • Реакція Ватикану на Голодомор в Україні: чи належно реагував Святий престол
  • Із зерен, захованих у долонях, проросла свобода: 8 думок єпископів УГКЦ про Голодомор
        • Глава УГКЦ до Дня пам’яті жертв Голодомору: «Українці мають особливу місію – сказати собі і світові: ніколи більше!»

          Переживши трагедію Голодомору, український народ у світі має особливу місію – боротися з голодом у наші дні. Таку позицію висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у відеозверненні з нагоди річниці вшанування жертв Голодомору-Геноциду українського народу 1932-1933 років.

          Вшанування жертв Голодомору традиційно відбувається в кожну четверту суботу листопада. Цього року вшанування припадає на 28 листопада.

          «Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору-Геноциду українського народу, тієї великої рани, яка і до сьогодні болить кожного українця, ми сьогодні, як і щороку, молимося за невинно убієнних мільйонів синів і дочок нашого народу. У чергову різницю цієї трагедії кажемо собі і світові: ми пам’ятаємо, світ визнає», – сказав Предстоятель УГКЦ.

          На переконання Блаженнішого Святослава, український народ, переживши трагедії смерті голодом, має сьогодні особливу місію –  говорити про недопущення голодної смерті в сучасному світі.

          «Ми тепер, відзначаючи пам’ять жертв українського Голодомору, повинні особливо звертати увагу, щоб поруч із нами ніхто не голодував і  від голоду у світі ніхто більше не помирав», – просить замислитися Глава Церкви.

          Блаженніший Святослав закликав пам’ятати про наш біль, але також діяти. «Нагодуймо голодного, щоб у наш час від голоду більше ніхто не помирав. Згадуючи ці трагічні події, скажімо собі і світові: ніколи більше!»

          Департамент інформації УГКЦ

          Читай також

        • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
        • Реакція Ватикану на Голодомор в Україні: чи належно реагував Святий престол
        • Із зерен, захованих у долонях, проросла свобода: 8 думок єпископів УГКЦ про Голодомор
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 0 / 5. Vote count: 0

            No votes so far! Be the first to rate this post.