Обмін подарунками між літніми людьми та молоддю: мудрість і спілкування

Читай також

 • Отець Ігор Бойко: семінарії готують майбутніх священиків лікувати рани війни
 • Президент України подякував єпископату УГКЦ та ПЦУ за підтримку українців на фронті й у тилу
 • Christus vivit – Христос живий
    • Обмін подарунками між літніми людьми та молоддю: мудрість і спілкування

     Пандемія прирікає дедалі більше літніх людей на самотність. Для того, аби Різдво принесло із собою полегшення їхнього страждання, Дикастерія у справах мирян, сім’ї та захисту життя започаткувала ініціативу, що спонукає молодих людей більше прислухатися до літніх людей та розпізнати в них джерело мудрості.

     «Дар мудрості. На Різдво прислухаймося до дідусів, бабусь та літніх людей» – таку назву має ініціатива, започаткована Дикастерією у справах мирян, сім’ї та захисту життя. «Ми наближаємося до Різдва, – читаємо в комюніке організаторів заходу. – Христос народжується в наших сім’ях; цього року, в особливій атмосфері, в якій живемо, це може стати нагодою для молодих людей отримати особливий подарунок. Пандемія прирікає дедалі більше людей похилого віку на самотність. З кожним із них ми можемо налагодити стосунки. Це скарб, який варто відкрити для себе!».

     В комюніке наведені також слова з послання Папи Франциска з нагоди Всесвітнього дня молоді 2017 року: «Дорога молоде, – писав Святіший Отець, – вам потрібна мудрість і бачення літніх людей. […] Вони розкажуть вам те, що захопить ваш розум і розчулить ваше серце».

     Після успішного проведення кампанії «Всі літні люди – твої дідусі й бабусі», що відбулася наприкінці липня цього року, Дикастерія у справах мирян, сім’ї та захисту життя знову закликає юнаків і дівчат з усього світу прислухатися до похилих віком людей, аби отримати від них дар мудрості. Організатори запрошують молодь публікувати в соціальних мережах з гештеґом #aGiftOfWisdom розповіді, спогади та поради літніх людей, з якими вони цими місяцями налагодили взаємини. На жаль, як зазначається в комюніке, у багатьох випадках зустріч може відбутися тільки на віддалі через засоби комунікації, дотримуючись відповідних норм санітарної безпеки.

     Vatican NEWS

     Читай також

    • Отець Ігор Бойко: семінарії готують майбутніх священиків лікувати рани війни
    • Президент України подякував єпископату УГКЦ та ПЦУ за підтримку українців на фронті й у тилу
    • Christus vivit – Христос живий
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.