У Тернополі відбулася зустріч молодих священників, які душпастирюють серед молоді

Читай також

 • Блаженніший Любомир Гузар невдовзі може стати святим. Глава УГКЦ розпочав беатифікаційний процес
 • На YouTube опубліковано аудіоверсію синодального Послання щодо війни та справедливого миру
 • Оголошуємо молитовну мобілізацію!
    • У Тернополі відбулася зустріч молодих священників, які душпастирюють серед молоді

     Із благословення Архиєпископа і Митрополита Василія (Семенюка) та з ініціативи голови Молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ отця Ореста Павліського, в Тернополі відбулася зустріч молодих священників, які душпастирюють серед молоді.

     На початку заходу єпископ-помічник владика Теодор (Мартинюк) подякував отцям за активність на парафіях, наголосивши, що найкращим інструментом євангелізації та душпастирства молоді є особисте свідчення святості життя.

     Відтак очільниця Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей ТМР Христина Білінська ознайомила священнослужителів із державною програмою молодіжної політики, зокрема з навчальною програмою «Молодіжний працівник».

     Завданням ініціативи, ― об’єднати отців довкола стратегії молодіжного душпастирства УГКЦ, обговорити плани та проєкти на рік, виклики в пасторальній діяльності, спричинені пандемією. Також учасники заходу мали можливість ознайомитися з новими інструментами душпастирства та поділитися досвідом реалізованих проектів під модеруванням заступника голови Патріаршої комісії у справах молоді отця Романа Демуша.

     ― Життя продовжується! І для нас так важливо думати про те, як бути з молоддю і як супроводжувати її в обставинах їхнього життя, ведучи до зустрічі з Богом чи в карантині, чи поза карантином. Саме тому ми відновили наші формаційні зустрічі для священників у межах Молодіжного Апостоляту Парафій. Побути разом, обговорити проблеми та виклики, підбадьорити один одного, віднайти нагоду співпраці, об’єднавши зусилля, і запалитися успіхами душпастирства ― це те, чого нам часто не вистачає, щоб бути для молоді оптимістичними свідками надії у непростих обставинах, ― наголосив голова Молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії отець Орест Павліський.

     Під час зустрічі отці мали нагоду проаналізувати та обговорити ситуацію молодіжного душпастирства в своїх реальностях та окреслити напрямні подальшої співпраці, зокрема щодо особистої формації та вдосконаленню методів душпастирства.

      

     Читай також

    • Блаженніший Любомир Гузар невдовзі може стати святим. Глава УГКЦ розпочав беатифікаційний процес
    • На YouTube опубліковано аудіоверсію синодального Послання щодо війни та справедливого миру
    • Оголошуємо молитовну мобілізацію!
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"