Благодійний фонд «Карітас-Київ» долучився до свята «Щасливі родини – скарб країни»

Читай також

 • «Мамо, дякую за дар життя! Дякую, що навчила вірити в Бога», — Блаженніший Святослав у вітанні з нагоди Дня матері
 • Самарянка: зцілення розділень
 • «Українська мамо, нехай усмішка знову повернеться на твоє красиве материнське обличчя!» — Блаженніший Святослав із нагоди Дня матері
    • Благодійний фонд «Карітас-Київ» долучився до свята «Щасливі родини – скарб країни»

     10 травня Благодійний фонд «Карітас-Київ» долучився до свята «Щасливі родини – скарб країни», яке приурочене Міжнародному дню родини та Дню матері. Святкування відбулось у Парку Партизанської слави.

     Фахівці Благодійного фонду “Карітас-Київ” організували святкову програму на кількох локаціях. Зокрема на локації «Я люблю свою матусю» діти створили креативний спільний колаж з побажань для своїх мам. Завданням дітей було написати приємні слова для своїх матерів, за що у подарунок дітлахи отримували фігурну кульку у техніці твістинг.

     Діти були раді отримати кульки у формі жирафи, собаки, тюльпану чи меча. Найбільшою популярністю користувались кульки у форму меча – вони особливо подобались як хлопчикам так і дівчаткам.

     Зокрема, фахівці Благодійного фонду “Карітас-Київ” провели квест у яком задіяли як матерів так і дітей. Діти та матері відповідали на питання квесту, робили креативні фото за що і отримали призи.

     Волонтер Рінат Мірхамедов провів конкурси, руханки та танці для дітей. Малеча з радістю взяла участь у змаганнях, а переможці конкурсу отримали подарунки від Благодійного фонду «Карітас-Київ».

     “Ми раді доєднатися до святкування Дня матері та Дня родини. Для нас важливо, що наша участь стала вкладом у формування міцної родини та принесла радість як дітям так і їх батькам”. – розповів директор Благодійного фонду “Карітас-Київ” отець Роман Сиротич.

     Зокрема, Благодійний фонд “Карітас-Київ” отримав подяку від Служби у справах дітей та сім’ї КМДА за допомогу в організації та проведенні загальноміського свята “Щасливі родини – скарб країни” до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері.

     Організаторами свята стали Служба у справах дітей та сім’ї КМДА спільно з Київським міським центром соціальних служб, Київський міський центр «Родинний дім», Дарницька районна державна адміністрація.

     Разом з “Карітас-Київ” у святі взяли участь – відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у м. Києві, Дарницький районний центр соціальних служб, Служба у справах сім’ї та дітей Дніпровського району, МБО «Міжнародний центр батьківства», ГО «Мамина школа», БФ «Зміни одне життя».

     PR-менеджер Благодійного фонду “Карітас-Київ” Василь Возняк

     Читай також

    • «Мамо, дякую за дар життя! Дякую, що навчила вірити в Бога», — Блаженніший Святослав у вітанні з нагоди Дня матері
    • Самарянка: зцілення розділень
    • «Українська мамо, нехай усмішка знову повернеться на твоє красиве материнське обличчя!» — Блаженніший Святослав із нагоди Дня матері
     • Оціни

      [ratemypost]